До уваги власників платіжних карток банку «ГЛОБУС»!

Шановні клієнти, ми запланували ряд технологічних вдосконалень у картковому бізнесі (міграція Банку на обслуговування на новий процесінговий центр ПрАТ «Український процесінговий центр»), які тимчасово вплинуть на роботу наступних банківських сервісів:

  • Операції по картках Банку відновлено
  • З 31 березня по 09 квітня 2021 року Банк не буде відкривати нові та закривати існуючі карткові рахунки клієнтів, а також не буде здійснювати перевипуск платіжних карт;
  • З 14:00 01 квітня до 06 квітня 2021 року буде призупинена робота банкоматів банку «ГЛОБУС» у відділеннях банку та за їх межами;

Рекомендація Банку
Як отримувати готівку у цей період (31 березня-01 квітня)?
Клієнти, термін дії карт яких закінчився, до відновлення процедури перевипуску карт у Банку матимуть змогу отримати кошти безкоштовно у відділенні Банку.
Зняття готівки із зарплатних карток Банку можливо в банкоматах інших банків без обмежень.

Важлива інформація
Банком до зупинки будь-яких операцій по картам буде здійснено додаткове нарахування відсотків по всім картковим рахункам по 1 квітня 2021 року включно.

Рекомендація Банку
Чи можливо буде скористатися картою для зняття коштів або оплати товарів з 07:00 до 15:00 години 02 квітня 2021?
На жаль, всі картки Банку будуть відключені і здійснити будь-яку операцію по картці буде не можливо в цей період, в тому числі не будуть доступні аеропортові сервіси для преміальних карток Банку. Тому просимо Вас заздалегідь спланувати свій графік в такий спосіб аби не мати необхідності у використанні платіжної картки Банку у зазначений період.

Співробітники Банку докладатимуть максимум зусиль аби зменшити прогнозний час зупинки платіжних карток.
Про відновлення функціоналу платіжних карток буде повідомлено на сайті Банку.

  • Обмеження щодо роботи програми лояльності GlobusBonus в період з 23:00 01.04.2021 по 00:00 07.04.2021. В цей період нарахування бонусів клієнтам Банку, які є зареєстрованими учасниками програми лояльності GlobusBonus, за операціями здійсненими з використанням платіжних карток Банку буде обмежене. Відновлення нарахування бонусів відбудеться 08.04.2021 за операціями з платіжними картками Банку за 07.04.2021.

Важлива інформація
З 2 квітня 2021 року після завершення процедури міграції Банку на обслуговування на новий процесінговий центр ПрАТ «Український процесінговий центр» банкомати та POS-термінали Банку будуть приймати тільки картки Банку ГЛОБУС, картки інших банків не будуть прийматись.


Звертаємо Вашу увагу, що мобільний банкінг World24 не буде працювати з 00:01 години до 18:00 05 квітня 2021 року.
Для коректної роботи мобільного банкінгу World24 з 02 квітня 2021 року просимо оновити його версію, яка вже доступна у магазинах додатків App store та Google Play. 


Просимо вибачення за тимчасові незручності. Дані роботи є необхідними для оновлення програмного забезпечення та переходу Банку до обслуговування на новому процесінговому центрі ПрАТ «Український процесінговий центр», що дозволить Банку швидше впроваджувати інноваційні продукти та сервіси, розширить можливості власників платіжних карток Банку та пришвидшить їх обслуговування.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25