Експерти очікують на швидке перевищення докарантинного попиту на житло в Україні

Після скасування “суворого” карантину українці почали набагато активніше брати кредити на квартири та заміську нерухомість. Поступове здешевлення таких позик значно розширює коло потенційних позичальників, кажуть експерти, а таких в Україні може бути до 6 мільйонів.

Порівняно з квітнем у травні й червні кількість виданих іпотечних кредитів зросла втричі, – повідомила Катерина Личана, начальниця управління по роботі з партнерами Глобус Банку. – За нашими прогнозами, попит на житло, особливо на нове, незабаром може перевищити докарантинний рівень”.

На думку фахівців, такий сплеск активності пояснюється кількома чинниками – відкладеним попитом на житло через карантинні обмеження, відновленням ділової активності і, відповідно, зростанням доходів громадян та бізнесу, а також бажанням багатьох наших громадян поліпшити чи взагалі кардинально змінити умови свого проживання.

Серед останніх тенденцій – підвищення попиту на заміську нерухомість з земельними ділянками. В умовах соціального дистанціювання люди прагнуть безпеки й комфорту. Кожен хоче мати свій куточок, де, з одного боку, завжди можна вийти й подихати свіжим повітрям та помилуватися природою, а з іншого, при необхідності ізолюватися – зазначає Личана. – Зважаючи на нові тенденції, ми запустили нову програму кредитування заміської нерухомості, і вже маємо перших клієнтів”.

Стабільно високим лишається попит на квартири, особливо нові, у великих містах – передусім Києві, Харкові та Львові.

Саме на ці три центри припадає найбільша кількість наших клієнтів, – розповідає Начальниця управління по роботі з партнерами Глобус Банку. – Але наша іпотечна програма GlobusHome дозволяє отримати кредити на житло по всій Україні. Наприклад, щойно ми акредитували нові об'єкти в Житомирі. Загалом у нас акредитовано вже понад 200 об'єктів. Ви можете знайти свій на нашій інтерактивній карті, там же розрахувати вартість кредиту і подати заявку на позику. Набір необхідних документів мінімальний, а рішення ми ухвалюємо максимально швидко – буквально за день. Ми дуже цінуємо свою репутацію і працюємо тільки з надійними забудовниками. Наявність банківської іпотечної програми, зокрема від Глобус Банку – це додаткова гарантія якості для клієнта”.

 

Оригінал матеріалу читайте тут