Повідомляємо, що у зв`язку з припиненням повноважень АТ «КБ «ГЛОБУС», в частині прав та обов`язків Емітента електронних грошей «ГлобалМані», з 30.11.2019р., шляхом правонаступництва, новим Емітентом ЕГ «ГлобалМані» виступатиме Акціонерне Товариство «Банк Альянс» (код за ЄДРПОУ 14360506).


Електронні гроші «ГлобалМані»
- одиниці вартості, які зберігаються на електронному пристрої, приймаються як засіб платежу іншими особами в готівковій або безготівковій формі. Зареєструвати електронний гаманець можна на сайті «ГлобалМані». Для реєстрації гаманця використовується номер телефону або електронною поштою.


Переваги електронних грошей

 

Зручність, мобільність, доступність. Сервіс електронних грошей працює цілодобово за схемою 24/7. Незалежно від часу доби і свого місцезнаходження ви можете купити потрібний продукт, оплатити послуги ЖКГ або мобільного оператора і т.д. Все це можна робити вдома, на роботі, в транспорті або перебуваючи в будь-якій точці планети. Все що для цього потрібно - доступ до Інтернету.

 

Анонімність. Ще один важливий факт, т.к.далеко не всім подобається, коли у сторонніх є можливість заглядати в його гаманець.

 

Економія часу. Платежі здійснюються миттєво. Також немає потреби хвилюватися про наявність здачі або дрібниці як це буває з готівкою.

 

Портативність. Електронні гроші не потребують упаковці, перевезенні, охорони і організації спеціальних сховищ. Ніяких кейсів і сейфів. Найголовніше - надійно зберігати свої дані для входу в гаманець.

 

Простота використання. Будь-яка людина, навіть не володіє спеціальними знаннями чи досвідом, може стати власником електронного гаманця, його створення не викликає ніяких труднощів, а робота зі гаманцем гранично спрощена.


Види операцій:
• Клієнт може придбати електронні гроші в касі Банку
• Клієнт може обміняти електронні гроші на готівку в касі Банку
• Оплатити електронними грошима за товари, роботи, послуги: IP телефонію, Банківські послуги, Благодійність, Ігри, Інтернет, Комунальні послуги, Рекламу, Соціальні мережі, Таксі, Телебачення, Мобільний зв'язок, електронну комерцію

 

Особливості:
• Територія використання - Україна, (крім тимчасово окупованій території)
• Кілька способів поповнити гаманець - через касу банку, термінали самообслуговування, платіжну картку (VISA/MasterCard)
• Обмін електронних грошей на готівку - через касу Банку
• Перекази між гаманцями без комісії