Електронні гроші «ГлобалМані» - одиниці вартості, які зберігаються на електронному пристрої, приймаються як засіб платежу іншими особами в готівковій або безготівковій формі. Зареєструвати електронний гаманець можна на сайті «ГлобалМані». Для реєстрації гаманця використовується номер телефону або електронною поштою.

Емітентом електронних грошей є Банк ГЛОБУС.


Переваги електронних грошей

 

Зручність, мобільність, доступність. Сервіс електронних грошей працює цілодобово за схемою 24/7. Незалежно від часу доби і свого місцезнаходження ви можете купити потрібний продукт, оплатити послуги ЖКГ або мобільного оператора і т.д. Все це можна робити вдома, на роботі, в транспорті або перебуваючи в будь-якій точці планети. Все що для цього потрібно - доступ до Інтернету.

 

Анонімність. Ще один важливий факт, т.к.далеко не всім подобається, коли у сторонніх є можливість заглядати в його гаманець.

 

Економія часу. Платежі здійснюються миттєво. Також немає потреби хвилюватися про наявність здачі або дрібниці як це буває з готівкою.

 

Портативність. Електронні гроші не потребують упаковці, перевезенні, охорони і організації спеціальних сховищ. Ніяких кейсів і сейфів. Найголовніше - надійно зберігати свої дані для входу в гаманець.

 

Простота використання. Будь-яка людина, навіть не володіє спеціальними знаннями чи досвідом, може стати власником електронного гаманця, його створення не викликає ніяких труднощів, а робота зі гаманцем гранично спрощена.


Види операцій:
• Клієнт може придбати електронні гроші в касі Банку
• Клієнт може обміняти електронні гроші на готівку в касі Банку
• Оплатити електронними грошима за товари, роботи, послуги: IP телефонію, Банківські послуги, Благодійність, Ігри, Інтернет, Комунальні послуги, Рекламу, Соціальні мережі, Таксі, Телебачення, Мобільний зв'язок, електронну комерцію

 

Особливості:
• Територія використання - Україна, (крім тимчасово окупованій території)
• Кілька способів поповнити гаманець - через касу банку, термінали самообслуговування, платіжну картку (VISA/MasterCard)
• Обмін електронних грошей на готівку - через касу Банку
• Перекази між гаманцями без комісії