Олена Дмітрієва: “ГЛОБУС БАНК розвиватиме іпотеку в Одесі”

Банк активно шукає місцевих партнерів.

ГЛОБУС, іпотечний банк №1 в Україні, планує розвивати кредитування купівлі первинного житла в одеському регіоні, оскільки вважає його надзвичайно перспективним. Для цього ГЛОБУС БАНК шукає надійних місцевих партнерів.

Про це заявила Олена Дмітрієва, заступник голови правління ГЛОБУС БАНКУ, на Форумі «Ринок нерухомості Одеси: штормове попередження чи стрімкий розвиток», організованого «Українським клубом нерухомості».

Оцінюючи перспективи розвитку іпотечного кредитування, вона відзначила тенденцію до поступового зменшення вартості таких позик.

Декілька великих банків заявили про зниження відсоткових ставок за депозитами. Якщо це відбудеться, то зможемо очікувати на загальне суттєве зниження відсотків за залученими коштами. За умови зниження відсотків за депозитами та за умови продовження проведення політики Національного Банку, спрямованої на зниження облікової ставки, можливо розраховувати і на зниження відсотків за кредитами”, — повідомила експерт.

Олена Дмитрієва також звернула увагу на те, що можливе зниження відсотків за кредитами на 2–3 % суттєво вплине на кількість клієнтів, зацікавлених в іпотечному кредитуванні.

Варто очікувати, що кількість звернень за іпотечними кредитами зросте щонайменше на 20%”, — зазначила вона.