Олена Дмітрієва: “Карантин змусив банки думати швидше, а виграє від цього клієнт”

Найближчим часом на ринку з’явиться безліч нових зручних додатків, які допоможуть отримувати банківські послуги дистанційно, з мінімальною участю клієнта, прогнозують у Глобус Банку.

Українські банки почали рік з надлишком ліквідності, що сприятиме розвитку нових напрямків вкладення коштів. «Це може бути проєктне фінансування, практично забуте в останні роки, ринок землі, на який покладається багато надій, кредитування малого та середнього бізнесу, для підтримки якого держава зараз докладає великих зусиль», – пояснює перша заступниця Голови Правління Глобус Банку.

Олена Дмитрієва також прогнозує зростання іпотечного кредитування, відродження якого відбулося минулого року.

«Подальше зниження процентних ставок, яке є неминучим в зв’язку з надлишком грошей на ринку, сприятиме збільшенню попиту на іпотеку та появі нових гравців», – говорить банкір.

За словами співрозмовниці видання, в найближчі роки одним з головних трендів буде залишатися діджіталізація банківських операцій.

«У 2021 році банки будуть робити акцент на онлайн-ідентифікації клієнтів і спрощенні дистанційного доступу до традиційних банківських послуг, таких як іпотека та ощадні рахунки», – зазначає фахівець.

Фінустанови як і раніше будуть вимагати від клієнтів підтвердження походження коштів, додає Олена Дмитрієва, а підходи до пакетів паперових документів з боку банків будуть спрощуватися.

«Скоро для того, щоб отримати кредит або відкрити рахунок, потрібно буде тільки натиснути кнопку. Карантин змусив банки швидше думати, а виграє від цього клієнт», – зазначає банкір.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25