Олена Дмітрієва: "Середня сума іпотечного кредиту в Глобус Банку зросла"

Перша заступниця Голови Правління Глобус Банку - про тенденції в іпотечному кредитуванні.

"Середня сума іпотечного кредиту в Глобус Банку зросла на 20% і зараз складає 650 тис. грн. Пов’язано це більшою мірою із підвищенням курсу долара. Первинка прив’язана до долара. Відповідно зросла вартість квадратного метра, і це призвело до зміни середнього чека», – повідомила перша заступниця Голови Правління Глобус Банку під час круглого столу на тему "Іпотека у 2021 році: як нова держпрограма вплине на розвиток іпотечного кредитування", організованого онлайн Фінансовим клубом.

"Незначно знизився перший внесок. Раніше становив 45%, зараз – 35%", - додала вона.

За словами банкіра, люди, які беруть кредити на житло на первинному ринку, купують квартири собі, а не для подальшого перепродажу.

"Ми побачили зростання кількості клієнтів, які купують квартири в будинках бізнес-класу. Це призвело до незначного зростання середнього чека, але ми не бачимо тенденції, щоб клієнти брали кредити на інвестиційні цілі. За умови високої процентної ставки це економічно невигідно", - підкреслила О.Дмітрієва.

Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25