Олена Кортнєва: «Види послуг з переказу коштів, які надає міжнародна платіжна система «ГЛОБУС»

Радник Голови Правління ГЛОБУС БАНКУ Олена Кортнєва – про різноманітні сервіси міжнародної платіжної системи «ГЛОБУС».

«Міжнародна платіжна система «ГЛОБУС» – це міжнародні та внутрішньодержавні грошові перекази. На сьогоднішній день для наших клієнтів через систему «ГЛОБУС» доступні грошові перекази з відправкою та виплатою готівкою, з миттєвим зарахуванням коштів на картку отримувача будь-якого банку України, а також перекази від юридичних осіб на користь фізичних осіб.

Наші партнери – це банки та небанківські фінансові установи  України, а також фінансові компанії - нерезиденти. Мережа пунктів міжнародної платіжної системи «ГЛОБУС» представлена у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Чернігові та Черкасах, Львові та Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Кременчуці, Краматорську, Маріуполі, Мелітополі, Полтаві, Рівному, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях та в  інших містах.

Банки та небанківські фінансові установи України запрошуємо до партнерства у сфері переказу коштів, а клієнтів – фізичних осіб - у пункти системи «ГЛОБУС» скористатися перевагами нашої платіжної системи, - додає Олена».

 

Сторінка з інформацією про міжнародну платіжну систему «ГЛОБУС»: https://globusbank.com.ua/ru/globus.html