Глобус Банк "Кращий іпотечний банк-2023"!

Як вже відомо, минулого тижня за результатами XV Всеукраїнського конкурсу "Банк року-2023", Глобус Банк було визнано найкращим одразу у трьох номінаціях, зокрема ми отримали відзнаку "Кращий іпотечний банк-2023"!

Ці нагороди є для нас великою гордістю. Ось кілька фактів, чому ми найкращий іпотечний банк:
 
Глобус Банк – це не просто фінансовий інститут, а ваш надійний партнер у реалізації мрій про власне житло. За останні 7 років ми видали понад 2 500 іпотечних кредитів на загальну суму 2 мільярди гривень. Це свідчення довіри та успіху, яким ми ділимося із вами.

Пріоритетним напрямком залишається кредитування на первинному ринку та участь у державній іпотечній програмі "єОселя". 88% кредитів, наданих Банком за цією програмою, вже забезпечили нашим клієнтам зручне та комфортне житло в обʼєктах нерухомості, які ще будуються.

Важливо відзначити, що в квітні 2023 року ми відновили програми з іпотечного кредитування та поновили акредитацію об’єктів житлового будівництва у ряді міст, включаючи Київ, Львів, Харків, Вінницю, Київську область, Луцьк та Кам'янець-Подільський.

У цей складний для нашої країни період, ця перемога надає нам додаткової сили та мотивації для надання вам найкращих фінансових рішень. Разом ми будемо вдосконалюватися та досягати нових вершин!

Дякуємо за те, що обираєте нас!