Глобус Банк розширює перелік продуктів для Забудовників

Глобус Банк продовжує приділяти пріоритетну увагу роботі із забудовниками України, вбачаючи у цьому запоруку швидкої відбудови України та покращення економічної активності в країні в цілому.

В рамках даної стратегії, Банком, першим на ринку, було запроваджено гарантію для замовників будівництва на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України №596 від 13.06.2023 «Деякі питання виконання вимог Закону України “Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”.

Отримання Забудовником даної гарантії гарантуватиме кінцевим покупцям, які придбають майнові права на квартири, що будуються, що ці квартири не будуть продані двом та більше особам. А у разі, якщо таке станеться, то Банк виплатить покупцю компенсацію у розмірі сплачених ним коштів на придбання даної квартири.


Окрім гарантій для кінцевих покупців для забудовників дана гарантія надає додаткові переваги, адже вона дозволяє зареєструвати майнові права на квартири, які не продано, у відповідному державному реєстрі, що дозволить банкам більш охоче кредитувати такі квартири.

Дана гарантія доступна як для забудовників, які мають сталі партнерські зв’язки із Банком, так і для нових забудовників, які не співпрацюють з Банком.  

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням та телефоном  у Києві (044) 392 00 00 або у будь-якому відділенні Глобус Банку.

З нами Ви завжди знайдете легке рішення фінансових питань!