ГЛОБУС БАНК — у топ-3 банків з найвигіднішими умовами іпотеки

Банк зробив умови кредитування ще привабливішими для клієнтів.

 

У середньому частка іпотечних кредитів у загальному портфелі ГЛОБУС БАНКУ торік складала 17%, а зараз збільшилась до 22%, пише у своєму матеріалі видання “Бізнес”. Якщо говорити про абсолютні цифри, то 2018 р. банк “Глобус” прокредитував майже 600 покупців нерухомості на первинному ринку на 300 млн. грн., а цього року там розраховують збільшити суму виданих кредитів до 400 млн грн. “Збільшення кількості іпотечних кредитів на придбання новобудов у банку “Глобус” — це результат системної роботи з клієнтами та діючими партнерами, а також залучення нових забудовників і поліпшення умов кредитування, — розповідає Катерина Личана, начальник управління по роботі з партнерами банку “Глобус”.

 

Максимально вигідні умови кредитування банк реалізує в рамках спільних програм із забудовниками, що дозволяє запропонувати ставки від 0,01% річних.

 

На початку року банк переглянув умови кредитування та запропонував меншу відсот­кову ставку для клієнтів, які оформлюють кредити на строк до 3 або до 5 років. За словами пані Личаної, “зараз банк активно працює за іпотечними програмами переважно із забудовниками Києва та Харкова”. В 2019-2020 рр. банк планує збільшити кількість програм в регіонах.“Первинний ринок нерухомості розвивається у Львові, Одесі та Дніпрі, тому саме тут ми очікуємо на активний розвиток партнерських програм”, — додає пані Личана.

 

Оригінал матеріалу тут