Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” в Києві

Клієнтами стала родина Журавлів.

Сім’я вже 20 років проживає в кімнаті 18,6 кв.м. в гуртожитку.

Кредит видано на 2-кімнатну квартиру в Дарницькому районі м. Києва. Площа - 72,85 м2 вартістю 1, 457 млн. грн. від партнера Банку ДБК-ЖИТЛОБУД.

Сума кредиту - 999 тис.грн.

Строк – 20 років

Початковий внесок – 458 тис. грн.

 

Державна програма “Доступна іпотека 7%” дозволяє значно здешевити іпотечні кредити і пропонує надзвичайно привабливі умови для клієнтів. Вона розширює коло клієнтів, які можуть претендувати на такі кредити, і дає реальну можливість українцям нарешті поліпшити свої житлові умови - зазначив Сергій Мамедов, Голова Правління Глобус Банку. - Ми працюємо на ринку іпотечного кредитування вже більше 5 років і маємо багатий досвід, тому завжди готові оперативно і професійно допомогти на найкращих умовах”.

 

"Ми спершу не повірили, бо з нашим рівнем доходу не відповідали звичайним програмам, а тут нам подзвонили з банку і самі запропонували стати учасником держпрограми. Ми одразу погодилися, буквально за два дні зібрали документи і дізналися, що можемо отримати кредит" - розповів Ярослав Журавель.

 

Сьогодні ж Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” у Харкові. Його отримала 32-річна жінка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку, АТ “Трест Житлобуд-1”.

 

26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором.

Глобус Банк — беззаперечний лідер первинного кредитування на іпотечному ринку України. Банк працює переважно за партнерськими програмами. Серед його партнерів — понад 50 надійних забудовників, у банку акредитовано понад 200 об'єктів. Видано кредитів більше ніж на 1 мрд. грн. понад 2000 клієнтів.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25