ГЛОБУС БАНК запустив нову функцію поповнення карт: все в одному місці

Чудову новину новину повідомила радниця Голови Правління Олена Кортнєва.

 

"Сталося те, чого всі давно чекали — на українському ринку активно запрацювала міжнародна платіжна система, яка дозволяє клієнту поповнювати будь-яку карту будь-якого українського банку, причому робити це якісно і швидко, без довгих черг", - розповіла вона.

 

Даний сервіс — надійний спосіб передачі грошей, який не вимагає відвідування одержувачем відділення банку. Сервіс доступний в широкій мережі відділень банків і фінансових компаній - учасників системи "ГЛОБУС" в десятках українських міст і сусідніх країнах.

 

Сума одного поповнення може досягати 30 000 грн. До 5 000 гривень ідентифікація клієнта не потрібна. Для суми понад 5 000 грн необхідний лише паспорт відправника. Захист персональних даних клієнта на найвищому рівні — з гарантією дотримання закону про захист персональних даних.

 

"Через систему" ГЛОБУС "від ГЛОБУС БАНКУ доступні грошові перекази з відправкою і виплатою готівкою, з миттєвим зарахування коштів на карту одержувача будь-якого банку України, а також перекази від юридичних осіб на користь фізичних осіб", - пояснила експерт.

 

Більше про можливості міжнародної платіжної системи "ГЛОБУС" тут