“ГЛОБУС” і ДІУ запустили нову програму кредитування купівлі житла

Банк і Державна іпотечна установа пропонують унікальний продукт

У Банку “ГЛОБУС” запрацювала Програма цільового роздрібного кредитування “Житло в кредит” (вторинний ринок) для фізичних осіб у рамках співпраці з Державною іпотечною установою.

Особливість цієї програми — кредитування готової нерухомості з оформленим правом власності (на вторинному ринку) через механізм фінансового лізингу.

Валюта кредиту — гривня, відсоткова ставка - від 15,9% річних, термін кредитування - до 20 років, власний внесок Клієнта — від 25%.

Максимальна сума кредиту — 1 600 000 гривень.

Нова програма — результат об'єднання зусиль державного та приватного секторів для більш активного й ефективного розвитку іпотечного кредитування в Україні. У березні Голова Правління Банку “ГЛОБУС” Сергій Мамедов і Голова Правління Державної іпотечної установи (ДІУ) Андрій Камуз підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Державна іпотечна установа (ДІУ) - установа, заснована державою в особі Кабінету міністрів України 2004 року з метою рефінансування іпотечних кредитів банків за рахунок коштів, залучених від розміщення облігацій. Іпотека від ДІУ — дієвий інструмент повернення покупців на ринок купівлі житла та будівництва.

Скористайтеся можливістю придбати собі житло. Деталі тут