“ГЛОБУС” на міжнародній виставці

Сільське господарство — один з пріоритетів для Банку.

 

Команда Банку “ГЛОБУС” бере участь у VIII міжнародних виставках “Зернові технології”, “Agro Animal Show” та “Фрукти. Овочі. Логістика”, які проходять у столичному Міжнародному виставковому центрі 21-23 лютого 2018 року. Захід уже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт. Це чудова можливість зав'язати нові контакти і знайти нових Клієнтів.

 

Банк “ГЛОБУС” працює на виставці спільно зі своїми партнерами з компанії “ЮТО Україна”, офіційного представника заводу тракторів YTO в нашій країні.

 

Сільське господарство — одна з небагатьох галузей економіки України, яка демонструє стійке зростання, - наголошує Оксана Шульга, начальник Департаменту малого та середнього бізнесу Банку “ГЛОБУС”. - Наш Банк намагається активно підтримувати бурхливий розвиток українських аграріїв, тому для нас участь у таких виставках цілком природна. Уже перший день показав, що не лише ми шукаємо нових партнерів, а й потенційні партнери шукають спеціальні кредитні програми, які ми пропонуємо сільгоспвиробникам”.

 

З кредитними програмами Банку “ГЛОБУС” Ви можете ознайомитися тут.

 

Цікаво? Телефонуйте 0 800 300 392