“ГЛОБУС“ на виставці “АгроКомплекс-2017”

Команда Банку розширює коло партнерів під час головної аграрної події осені

 

ГЛОБУС” - активний учасник масштабної виставки “АгроКомплекс-2017”, яка проходить у столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза”. Банк представляє програму кредитування агропідприємств «Хлібороб» та вигідні кредити на придбання сільськогосподарської техніки спільно зі своїм партнером — ТОВ “YTO-Україна”, єдиним офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором тракторів YTO виробництва КНР в Україні.

 

Агрокомплекс” - це міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найперспективніших напрямків розвитку агропромислового виробництва України. Цього року виставка зібрала понад 250 експонентів з 12 країн на експозиційній площі 20 000 кв.м.

 

ГЛОБУС” давно співпрацює з аграріями і пропонує їм різноманітні програми та продукти.

 

Для нашого Банку це один з пріоритетних напрямків, тому нам є що запропонувати ринку - пояснює начальник Департаменту малого та середнього бізнесу Оксана Шульга. - Такі заходи — можливість показати Клієнтам цікаві форми взаємодії і знайти нових перспективних партнерів. Ми підходимо до сільгоспвиробників комплексно і готові кредитувати не лише поточну діяльність агропідприємств і придбання ними техніки від найкращих виробників, а й, наприклад, посівну кампанію”.