“ГЛОБУС” розширює співпрацю з оздоровчим комплексом “Сонячний”

Банк підвищує енергоефективність партнерів.

Банк “ГЛОБУС” профінансував заміну сонячних колекторів ТОВ “Закарпатський оздоровчий комплекс “Сонячний” у рамках партнерської програми з ПП “Західноукраїнський теплоенерго холдинг”. Співпраця Банку з “Сонячнимпочалася ще минулого року, коли в оздоровчому комплексі провели заміну системи опалення, що дозволило значно скоротити витрати на газ та електроенергію.

Цей крок довів свою ефективність, особливо після подальшого зростання тарифів на електроенергію. “Сонячний” вирішив продовжити оптимізацію і звернувся до перевірених партнерів — Банку “ГЛОБУС” і підприємства “Західноукраїнський теплоенерго холдинг” — каже Оксана Шульга, Начальник Управління кредитування малого та середнього бізнесу Банку "ГЛОБУС". - Усі сторони дуже задоволені співпрацею. У нашому Банку є ціла низка кредитних продуктів для технічного переоснащення будь-яких об'єктів. Ми завжди раді партнерам — і старим, і новим”.

З усіма енергоефективними кредитами Банку “ГЛОБУС” за партнерськими програмами ви можете ознайомитися тут.

Детальнішу інформацію про енергоефективне кредитування можна отримати у співробітників відділень Банку, а також звернувшись до Контакт-центру Банку за телефоном (044) 392 00 00.