Google Pay став доступний для держателів карток Mastercard від ГЛОБУС БАНК

Із радістю повідомляємо, що з 1 червня клієнти ГЛОБУС БАНКУ — держателі карток Mastercard — отримали можливість розраховуватися за покупки безконтактно смартфоном з NFC за допомогою глобального сервісу Google Pay.

Оплати смартфоном із Google Pay доступні у громадському транспорті, місцях для відпочинку, на заправках, у супермаркетах, кафе та ресторанах — достатньо лише піднести телефон до безконтактного платіжного термінала. ПІН-код вводити не потрібно: для оплати необхідно лише активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або біометрії.

Безконтактна оплата доступна на пристроях з операційною системою Android версії не нижче 5.0 і вбудованим чипом NFC.


alt


Щоб почати платити смартфоном з Google Pay потрібно:
  1. завантажити сервіс Google Pay з Play Market;
  2. додати дані своїх банківських карток Mastercard від ГЛОБУС БАНКУ до цифрового гаманця.

Оплати з Google Pay надійно захищені: сервіс працює з глобальною цифровою платформою токенізації від Mastercard. Платформа дозволяє перетворити будь-який NFC-пристрій, під'єднаний до інтернету, на безпечний платіжний інструмент: для оплати створюється унікальний шифр — токен — що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

«Сервіс Google Pay є зручним та безпечним способом оплат, він дозволяє майже забути про гаманець здійснюючи розрахунки просто смартфоном», — Сергій Мамедов, Голова Правління ГЛОБУС БАНКУ.