Найменування параметра депозитного продуктуЗначення
Суб'єкт залучення депозиту Фізична особа
Строк залучення депозиту 181-367 календарних днів
Валюта депозиту Долар США, євро
Обмеження суми депозиту Відсутні
Відсоткові ставки В дол. США
  • 181-367 днів - 6%
В євро
  • 181-367 днів - 5%
Мінімальний розмір депозиту 5 000,00 дол. США / 5 000,00 євро
Поповнення депозиту Не передбачено
Спосіб і періодичність виплати відсотків Відсотки за Вкладом виплачуються під час погашення сертифіката шляхом виплати готівкою з каси Банку
Дострокове зняття частини депозиту Не передбачено
Дострокове зняття депозиту Не передбачено
Перелік документів, необхідних для розміщення депозиту Оригінали паспорта та ідентифікаційного коду, опитувальний лист
 
Депозитний сертифікат від Банку "Глобус" є цінним папером, що дозволяє після закінчення певного терміну власникові сертифіката отримати певну суму. При цьому враховуються відсотки, розмір яких визначається безпосередньо перед видачею сертифіката. Отримати суму можна при наявності відповідних документів, у будь-якій філії Банку "Глобус", який видає цінний папір на території країни Україна.

Для чого потрібен депозитний сертифікатДепозитні сертифікати від Банку Глобус являють собою письмові свідоцтва, орієнтовані на виплату вкладів за депозитами. Це внески, що переходять від одних осіб до інших. Валюта депозиту представлена Доларами США та Євро, поповнення не передбачено, залучити кошти можна на термін від 181 до 367 календарних днів. Дострокове зняття депозиту не передбачено, для укладення договору з банком від клієнта вимагається лише надати оригінал паспорта, ІД – коду.


Про ощадні сертифікатиОщадний сертифікат є окремим видом депозиту, який з'єднує якості вкладу, цінного паперу. В процесі видачі такого цінного паперу встановлюється фіксована процентна ставка, виплата грошей здійснюється під час пред'явлення власником сертифікату співробітникові Банку "Глобус". Цінний папір такого типу можна дарувати, передавати родичам, знайомим, друзям, колегам по роботі. Якщо сертифікат виписується на пред'явника, то передати іншій людині його можна за допомогою звичайного вручення. Якщо ж сертифікат оформлюється на ім'я, то його передача здійснюється шляхом заповнення спеціальної форми (зворотна сторона, додатки).

ПеревагиДепозитні і ощадні сертифікати від Банку "Глобус" мають характерну перевагу - з їх допомогою можна зберігати кошти, не відкриваючи при цьому рахунок. Це актуально для того, хто бажає обійти встановлені державою закони, наприклад, обмеження на зняття коштів. Більш того, середньорічна дохідність за такими цінними паперами найчастіше вища, ніж за ощадними вкладами. При цьому обмеження на суму депозиту відсутні.

В цілому, аналіз даних, банківських продуктів та відсоткових ставок окреслює переваги депозитних та ощадних сертифікатів:
1) якщо термін сертифіката закінчився, то можна повністю зняти всю суму, не турбуючись з приводу будь-яких обмежень з боку банку, держави;
2) весь строк дії цінного паперу буде супроводжуватися фіксованою ставкою, яка ні в якому разі не знизиться;
3) підробка таких цінних паперів просто неможлива, оскільки вони друкуються на спеціальному обладнанні, із застосуванням багаторівневої системи захисту;
4) цінні папери такого типу захищені ФГВ (фондом гарантування вкладів).

Клієнт, який володіє депозитним або ощадним сертифікатом, в обов'язковому порядку може розраховувати на надання наступних послуг:
• повернення грошової суми по закінченні дії договору;
• оформлення документів (у разі форс-мажору з утримувачем і т. д.) без особливих незручностей;
• видача з відсотками, без необхідності залишати на рахунку певну суму.

Не важливо, є іменний ощадний сертифікат чи інший цінний папір аналогічного зразка, так як в сучасному світі таке капіталовкладення є цілком вірним рішенням. Для отримання депозитних коштів після закінчення строку дії договору можна відправитися в Київ і будь-який інший місто, де розташована філія або відділення Банку "Глобус".