До співпраці запрошуються інститути спільного інвестування!

Банк Глобус розширює перелік послуг на ринках капіталу: банк отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення нового виду депозитарної діяльності – зберігання активів інститутів спільного інвестування.

Ви запитаєте, що таке інститути спільного інвестування? Так ось: інститути спільного інвестування (або скорочено ІСІ) є формою інвестування, коли кошти учасників об'єднуються та інвестуються в різні активи (нерухомість, цінні папери, банківські метали, корпоративні права тощо) з метою отримання доходу інвесторами. Останнім часом спостерігається значна активність на ринку ІСІ, особливо в сфері житлового будівництва.

Банк Глобус активно працює на ринку фінансування будівництва нового житла та добре розуміє потреби забудовників. Можливість зберігання активів ІСІ є наступним кроком в наданні повного комплексу послуг для будівельної галузі. А результат – нове сучасне житло для людей, збільшення кількості робочих місць та зростання економіки.

«Ми надаємо нашим партнерам комплексне обслуговування як найкращий іпотечний банк і як депозитарна установа із максимальним переліком продуктів та послуг. Головним пріоритетом для нас, як завжди, є Клієнт і його потреби», - запрошує до співпраці Олена Ситенко, начальник управління депозитарної діяльності.