Карьера


Ми усвідомлюємо, що наші співробітники - це основа успіху нашого бізнесу. У нас працюють лояльні і високо мотивовані співробітники. В свою чергу, ми приділяємо велику увагу підтримці високих етичних стандартів у всіх аспектах нашої діяльності. Ми піклуємося про своїх співробітників і цінуємо їх за індивідуальність, за їх порядність і наполегливу працю. Наша корпоративна культура грунтується на заохоченні і підтримці інновацій, а також на винагороду за досягнення. 


Ми активно сприяємо розвитку наших співробітників, як на персональному рівні, так і на командному. Ми прагнемо підтримувати атмосферу співробітництва в Банку, обмінюючись інформацією, досвідом і ресурсами. У нашому Банку ми заохочуємо в співробітниках незалежність і персональну відповідальність - індивідуальні рішення мають значення, оскільки вони відіграють ключову роль у нашому майбутньому успіху. 


Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу, створюючи можливості як для індивідуального розвитку, так і для цілих окремих підрозділів. Підтримуючи можливості для навчання і розвитку, ми очікуємо, що наші співробітники будуть завжди готові до викликів конкурентного середовища сучасного банківського ринку.    


Головна цінність Банку - кваліфіковані співробітники. Професійні, талановиті й енергійні співробітники - це запорука нашого успіху. Саме тому ми зацікавлені не тільки в професійнії компетенції, а й в особистісних цінностях і якостях кандидатів, готових поділяти цінності нашого банку.    


Крім бажання заробляти і прагнення до кар'єрного розвитку, співробітник Банк «ГЛОБУС» повинен бути мотивований до самовдосконалення та розвиток разом з нашим Банком.    

Банк «ГЛОБУС» надає рівні можливості для всіх кандидатів, розгляньте наші вакансії і візьміть участь у конкурсі!Записів не знайдено

Якщо Ви молоді та ініціативні, мрієте про кар'єру в банківській справі, хочете стати частиною нашої дружної команди і відповідаєте нашим вимогам, надсилайте свої резюме на електронну адресу: 
hr@globusbank.com.ua

 

 

Можливо ми шукаємо саме Вас!