Карьера

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» створений у листопаді 2007 року. Ми молоді, перспективні і впевнене почуваємо себе, працюючи на банківському ринку України.

Ми унікальні в тому, що розвиваємо універсальних фахівців. Молоді співробітники з різних регіонів України навчаються працювати в команді з метою підготовки до більш відповідальних ролей у нашому Банку!

Ми можемо запропонувати значні можливості професійного розвитку кожного співробітника:
  • Ми стимулюємо кожного в нашій команді до самовдосконалення - професійного та особистісного. Ми підтримуємо в цьому наших співробітників шляхом надання можливостей навчання та участі в різних тренінгових програмах, спрямованих на ефективне управління нашими продуктами і нашою діяльністю.
  • Ми пропонуємо нашим співробітникам безліч унікальних можливостей для роботи і розвитку в різних напрямках діяльності Банку по всій Україні.
  • Залучаючи й утримуючи кращих фахівців, ми пропонуємо відповідну винагороду, можливості та підтримку в побудові кар'єри.


Головний принцип роботи з персоналом в Банку "ГЛОБУС" - визнання і винагорода за досягнення.Якщо Ви молоді та ініціативні, мрієте про кар'єру в банківській справі, хочете стати частиною нашої дружної команди і відповідаєте нашим вимогам, надсилайте свої резюме на електронну адресу: hr@globusbank.com.ua