КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва. Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності КБ «Глобус» Олена Ситенко.

Конкурс проводило Головне управління комунальної власності м. Києва, яке управляє майном комунальної власності територіальної громади м. Києва та державним майном, що передане до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради.

За словами начальника управління, фінансовий стан КБ «Глобус» повністю відповідає вимогам, що були встановлені Головним управлінням комунальної власності м. Києва і які необхідні для здійснення якісної депозитарної діяльності зберігача цінних паперів. Зокрема, Банк «Глобус» є активним учасником ринку і повністю виконав умови стосовно якості депозитарних послуг, прозорості тарифів та відсутності в них прихованих платежів.

КБ «Глобус» надає повний комплекс депозитарних послуг зберігача цінних паперів на базі найсучасніших технологій та програмного забезпечення і є офіційним партнером Всеукраїнського депозитарію цінних паперів (ВДЦП) за Програмою розкриття та поширення інформації щодо дематеріалізації цінних паперів. Банк також входить до складу Ради учасників депозитарію ВДЦП. Партнерами ВДЦП з питань дематеріалізації є зберігачі цінних паперів, які відповідають критеріям надійності, що встановлені Депозитарієм, мають високий рівень обізнаності щодо процесів дематеріалізації та великий досвід роботи. Окрім того, Банк «Глобус» приймає активну участь в роботі депозитарного комітету Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв та інфраструктурного комітету Асоціації українських фондових торговців.

«Ми завжди прагнемо максимально оперативно надавати послуги із оформлення, відкриття і ведення рахунків в цінних паперах. Висококваліфіковані фахівці Банку забезпечують якісне, своєчасне обслуговування та максимум комфорту і пропонують найбільш вигідні для наших клієнтів умови. Це і дозволяє Банку досягати значних успіхів на фондовому ринку України», – додає Олена Ситенко.


Довідка: Ліцензія Серії АВ № 483504 на здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів ВАТ КБ «Глобус» видана 30.07.09 р.

За підсумками 2010 р. активи ВАТ КБ «Глобус» – 1 113,4 млн. грн. зобов'язання – 928,8 млн. грн. Регулятивний капітал – 176 млн. грн., статутний капітал, – 160 млн. грн.