КБ «Глобус» відкрив відділення в Києві

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення в Києві за адресою пров. Куренівський, 19/5. Це вже друга точка продажу, відкрита згідно стратегії та плану розвитку кредитно-фінансової установи, яких Банк продовжує дотримуватися і в період економічної кризи.

У нововідкритому відділенні ВАТ КБ «Глобус» надається широкий спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. Зокрема, послуги з розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, здійснення міжнародних розрахунків і перекладів, операції з цінними паперами, депозитна та кредитна діяльність. Нове відділення забезпечене сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, що дозволяє оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високоякісному рівні.

За словами Голови Правління Банку «Глобус» Валерія Прохоренка, Банк забезпечує всі необхідні заходи для свого подальшого збалансованого розвитку, а прагнення забезпечити своїм клієнтам більш зручний та ближчий доступ до основних банківських продуктів, одна з них. «Основа нашої політики – клієнтоорієнтованість, індивідуальний підхід, професіоналізм і зважене ціноутворення, – говорить пан Прохоренко. – Наш підхід в роботі з клієнтами відповідає ринковим тенденціям і дозволяє підтримувати конкурентоспроможність Банку».