КБ «Глобус» підключився до системи грошових переказів AVERSВідкрите акціонерне товариство «Комерційн

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» підключилося до міжнародної системи миттєвих грошових переказів AVERS. Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.

За його словами, демократична тарифна політика системи АVERS, постійне розширення мережі грошових переказів, а також мінімальний відрізок часу між моментом відправки і можливістю отримання переказу в пункті призначення відповідають клієнтській політиці КБ «Глобус», який прагне надавати повний спектр банківських послуг, завжди індивідуально підходить до проблем клієнтів і задовольняє їх потреби в якісному банківському обслуговуванні.

Мережа міжнародних грошових переказів AVERS, що дозволяє приватним особам оперативно без відкриття рахунку відправляти і отримувати грошові перекази в національній та іноземній валюті, складається з більш ніж 1000 пунктів прийому/відправки платежів в Україні та більше 70 тисяч за кордоном. В межах України гроші можна перевести в гривнях і доларах США, за кордон – в доларах США, євро та рублях. Переказ на території України здійснюється миттєво, за кордон – через 5-10 хвилин після відправлення коштів. Система пропонує миттєві перекази за найнижчими тарифами – на території України комісія складе від 0,8 % до 2,5%, за кордон – від 1,3%. Постійні ж клієнти зможуть отримати дисконтну картку «VIP-AVERS» і здійснити переказ на будь-яку суму з постійною комісією за переказ у розмірі 0,5 % від суми. Окрім цього, за допомогою системи клієнти Банку зможуть сплатити послуги мобільного зв'язку операторів Київстар, MTC, Beeline, Life, PEOPLEnet, U’tel, а також операторів стандарту CDMA в Україні.

Нагадаємо, на сьогодні Банк «Глобус» вже обслуговує своїх клієнтів по трьом системам міжнародних грошових переказів – Анелік, Western Union і MoneyGram. За словами Валерія Прохоренка, розширення систем переказів, що пропонуються КБ «Глобус», продиктовано прагненням врахувати всі побажання клієнтів, зробити процедуру грошових переказів найбільш оперативною, зручною та економічною. «Ми прагнемо того, щоб географія здійснюваних переказів була максимально широкою, а система комісійних тарифів – гнучкою і вигідною. Здійснюючи грошовий переказ через КБ «Глобус», клієнт не стане перед проблемою вибору системи переказу. Оператори Банку розглянуть конкретну ситуацію – напрямок, суму, терміновість та валюту переказу – і запропонують ту з систем, яка йому оптимально відповідає», – додає Голова Правління.


Довідка: Станом на 1 квітня 2010 р. активи ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) – 563,2 млн. грн. зобов'язання – 384,7 млн. грн. Регулятивний капітал – 172,7 млн. грн., статутний капітал – 160 млн. грн.

Відділення Банку працюють в Києві, Запоріжжі та Ужгороді.