КБ «Глобус» отримав ліцензію на здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України видала Відкритому акціонерному товариству «Комерційний Банк «Глобус» ліцензію на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності зберігача цінних паперів. Ліцензія Серії АВ № 483504 видана 30 липня 2009 р. терміном на 5 років.

Зі слів Голови Правління ВАТ КБ «Глобус» Валерія Прохоренка, отримання ліцензії дозволяє Банку розширити спектр послуг юридичним і фізичним особам, інвесторам та емітентам на ринку цінних паперів. До того ж, у зв’язку з набуттям чинності 29.04.2009 р. Закону України «Про акціонерні товариства», акції товариств, як публічних, так і приватних, повинні існувати виключно у бездокументарній формі. А отримання ліцензії, у свою чергу, дає можливість багатьом клієнтам ВАТ КБ «Глобус» швидко та зручно скористатись послугами зберігача Банку.

«Ми продовжуємо зміцнювати позиції кредитно-фінансової установи на українському фондовому ринку – покращуємо якість обслуговування клієнтів за рахунок оптимізації ресурсів для проведення операцій з цінними паперами та прискорення процесу оформлення операцій, – говорить пан Прохоренко. – Тепер отримати консультацію із вибору напрямку інвестування, укласти договір купівлі-продажу цінних паперів і відкрити рахунок в цінних паперах можливо швидко, професійно і в одному місці». «Також, наявність отриманої ліцензії підтверджує те, що фінансовий стан ВАТ КБ «Глобус» повністю відповідає вимогам, що встановлені Національним банком України та необхідні для здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів», – додав Голова Правління.