КМДА

Компенсація відсотків від КМДА

Спільна з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва Київської Міської Державної Адміністрації програма з підтримки київського малого та середнього бізнесу

Підприємці, що зареєстровані в місті Києві, виробничі потужності яких розміщені на території міста Києва або Київської області, ведуть реальну господарську діяльність не менше 1 (одного) року можуть отримувати компенсацію відсоткової ставки від КМДА у розмірі 99% від суми відсотків за кредитним договором за умови:
  1. Максимальна номінальна відсоткова ставка фінансування для позичальників встановлюється кредитним договором і не повинна перевищувати UIRD (12 місячний) +9%
  2. Сума кредиту не може перевищувати 50 млн грн
  3. Початковий внесок не менше 20 % вартості об'єкту кредитування (не стосується кредитів або кредитних ліній, цільовим призначенням яких є поповнення обігових коштів та/або фінансування оборотного капіталу)
  4. Максимальний строк кредиту не може перевищувати 6 років
  5. Кредит або кредитна лінія позичальника має реалізовуватись за КВЕД 2010, окрім таких КВЕД 2010, та передбачає визначення цього КВЕД 2010 в ЄДР позичальника, як основного.


Рішення Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві».