Умови кредитування

Що потрібно робити?
 • Крок 1 – Завітайте до магазину-партнера
 • Крок 2 – Оберіть бажаний товар
 • Крок 3 – Оформіть кредит
 • Крок 4 – Отримайте товарКредитний калькулятор

Кредитна програма*:
Важливо! Дані розрахунки орієнтовні. Точні розрахунки надаються при оформленні кредиту за умовами обраного продукту і підписанні договору.

Канали погашення

Безкоштовно
 • у будь-якому відділені Банку «ГЛОБУС» (зарахування коштів в той же робочий день)
 • у будь-якому відділені АТ «Ощадбанк»
 • термінали самообслуговування Ощадбанку
 • безготівковим шляхом поповнення через сайт Банку: globusbank.com.ua «Погашення споживчих кредитів»
 • через Чат-Бот Банку «ГЛОБУС» (в додатку Messenger за пошуком «Глобус Банк» або у додатку Telegram за пошуком «@GLOBUSBANK_bot»)
Інший спосіб
 • через термінали самообслуговування IBOX - 2% від суми внесених грошових коштів (зарахування коштів в той же робочий день за умови оплати до 22:00)
 • у будь-якому відділені іншого Банку та через термінали самообслуговування (зарахування коштів протягом 3-х робочих днів):
 • EasyPay – 1%, мін. 5 грн. від суми внесених грошових коштів
 • PINbank - 1%, мін. 5 грн. від суми внесених грошових коштів

Файли для завантаженняДоговір про надання комплексу послуг банківського обслуговування в "АТ "КБ "ГЛОБУС"

Тарифи в рамках програми "Кредит на товари"


Умови кредитування Вимоги до Позичальника
Сума кредиту  від 1 грн до 150 000 грн Вік Позичальника  від 21 до 75 років (на момент завершення терміну дії кредиту)
Строк кредитування від 3 до 36 місяців Наявність 

- паспорта громадянина України або посвідки на постійне проживання на території України (оригінал);

- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ІПН) (оригінал);

- реєстрації (прописки) на постійній основі на території Україні. 
Власний внесок від 0% до 90% від суми вартості товару
Відсоткова ставка (на пільговий період та після пільгового періоду кредитування) 0,0001% річних
Пільговий період кредитування від 0 до 35 місяців
Щомісячна комісія за управління кредитом  від 0% до 3%
нараховується щомісячно від суми виданого кредиту після сплину пільгового періоду кредитування (за наявності) незалежно від фактичної кількості днів користування кредитом у відповідному місяці
Комісія за сервіс смс інформування щодо кредитної заборгованості від 0 грн. до 599 грн Довідка про доходи не обов’язкова
розраховується одноразово у фіксованій сумі та включається в суму кредиту
Разова комісія від 0% до 25% Застава без застави
розраховується одноразово від суми товару/робіт/послуг, який оформлюється за рахунок кредиту та включається в суму кредиту
Реальна річна процентна ставка  від 0,0001% до 351,68% (залежить від суми, терміну кредиту та умов обраного кредитного продукту) Поручитель без поручителів


«Інформація  про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (без застави)»
 та можливість здійснити порівняння кредитних продуктів – виникають при виборі програми кредитування, мережі партнерів Банку, кредитного продукту, терміну погашення кредиту та суми кредиту в Кредитному калькуляторі.Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС" та вимог законодавства України.

2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 10 Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС".

4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС", у разі користування послугою з надання Кредиту протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.2.1.4 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до Договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
Можливі наслідки в разі невиконання Клієнтом обов'язків за договором
1. За невиконання чи неналежне виконання Клієнтом своїх обов'язків по кредиту згідно з Договором про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС", Банк має право утримати комісію за порушення термінів погашення щомісячного платежу 200,00 грн. за кожне порушення термінів погашення платежу.

Процентна ставка, яка застосовується при невиконанні зобов'язання щодо повернення кредиту – 50% річних на суму простроченої заборгованості по тілу кредиту.

2. Банк має право, у визначених договором випадках, вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання.

3. Банк має право унесення інформації до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.


АТ "КБ "ГЛОБУС" у сфері споживчого кредитування співпрацює з кредитними посередниками. Платежі за послуги кредитного посередника та третіх осіб, що підлягають сплаті Позичальником – відсутні.


Перелік магазинів-партнерів за посиланням


Цікаво? Телефонуйте 0 800 300 392