Кредит під депозит


Кредит під депозит
(кредитування юридичних осіб та підприємців)

Найменування параметру кредитного продуктуЗначення
Цільове спрямування кредиту На придбання основних засобів;
На поповнення обігових коштів;
Суб’єкт кредитування Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи підприємці) – резиденти кредити яких забезпечуються строковими депозитами в системі АТ «КБ «ГЛОБУС» (в т.ч. депозитний сертифікат на пред’явника, депозит у банківському металі).

В якості забезпечення за кредитом приймаються кошти юридичних осіб та/або фізичних осіб підприємців та/або фізичних осіб, які розміщені на депозитних рахунках АТ «КБ «ГЛОБУС» на стандартних умовах або на умовах інших депозитних продуктів, в разі прийняття окремого рішення.
Вид кредитної операції Кредит, відновлювальна або не відновлювальна кредитна лінія.
Термін кредитування Обмежений терміном дії депозитного вкладу, але строк дії депозитного вкладу має перевищувати строк дії кредиту мінімум на 5 банківських днів.
Валюта кредиту Гривня.
Процентна ставка В разі тотожності валют: мін. + 2 процентних пункти до ставки за депозитом ;
Якщо валюта кредиту гривня, а депозит в іноземній валюті або банківських металах, відсоткова ставка узгоджується індивідуально у кожному окремому випадку.
Обмеження суми кредиту Без обмеження (в рамках нормативів НБУ).
Комісійні 0,5 % від суми кредиту (ліміту кредитної лінії) одноразово.
Максимальний розмір кредиту
  • До 95 % від суми депозиту - в разі тотожності валют.
  • До 90% якщо забезпеченням кредиту виступає депозит в Євро, Дол. США.
  • До 80% якщо забезпеченням кредиту виступає депозит в золоті.
Вартість банківського металу, розміщеного на Депозиті (надалі – «вартість Депозиту»), розраховується виходячи з офіційного (облікового) курсу банківського металу, встановленого НБУ на день прийняття рішення колегіальним органом.

У разі оформлення кредиту у валюті, відмінній від валюти депозиту, максимальний розмір кредиту визначається виходячи з офіційного курсу НБУ, який встановлено на день прийняття рішення колегіальним органом.

В разі зміни офіційного курсу гривні до іноземної валюти та, в результаті, перевищення суми кредиту над сумою депозиту, здійснити, не пізніше наступного робочого дня, погашення кредиту або поповнення депозиту в сумі такого перевищення.
Забезпечення
  • Застава майнових прав на кошти розміщені на депозитному рахунку (юридичної особи, фізичної особи або фізичної особи - підприємця), що розміщено в АТ «КБ «ГЛОБУС»;
  • Застава майнових прав на депозити у банківському металі (юридичної особи, фізичної особи або фізичної особи - підприємця), що розміщено в АТ «КБ «ГЛОБУС»;
  • Реалізація предмету застави шляхом відступлення права вимоги за депозитним договором у відповідності до договору застави;
  • Порука (за необхідністю);
  • Застава майнових прав на кошти на поточному рахунку фізичної особи (у випадку якщо заставодавець - фізична особа).
Страхування Відсутнє


За більш детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за телефоном 0 800 300 392 або до відділень Банку і наші спеціалісти радо Вам допоможуть у вирішенні Ваших фінансових питань.

 

 

Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25