Кредитний рейтинг КБ «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaBBB

За підсумками першого півріччя поточного року РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

За його словами, аналізуючи фінансові показники діяльності Банку «ГЛОБУС», фахівці агенції відзначили зростання більш, ніж на 125% показників активів Банку, порівняно з аналогічним періодом минулого року. За перше півріччя поточного року показник активів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» сягнув позначки 1,6 млрд. грн.

Позитивним моментом, на який також звертають увагу аналітики РА «Експерт-Рейтинг», є збільшення на 89,97 % об‘ємів чистого прибутку та на 61,57% чистого відсоткового прибутку. Зокрема, чистий прибуток ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за перше півріччя 2011 року склав 6,058 млн. грн.

«В умовах досить повільного відновлення національної економіки подібні показники свідчать про ефективність діяльності фінансової установи. Окрім того, це є свідченням зростання показників рентабельності власного капіталу Банку, які зросли на 1,43 пункти порівняно з аналогічним періодом минулого року»,- зауважив Голова Правління.

У своєму висновку експерти рейтингової агенції зазначили, що основні показники діяльності Банку «ГЛОБУС» продовжують демонструвати позитивні тенденції розвитку. «Банк продовжує успішно нарощувати портфелі активів то зобов‘язань, а також стабільно генерувати прибуток та розширювати регіональну мережу. Висока питома вага ліквідних активів і достатній рівень капіталізації дозволяють Банку «ГЛОБУС» підтримувати адекватний рівень платоспроможності та відповідати за своїми зобов‘язаннями перед своїми вкладниками та іншими кредиторами», - йдеться у документі.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 16 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі та Черкасах. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.