Основні умови кредитування по програмі цільового роздрібного кредитування "Житло в кредит" (первинний ринок) для фізичних осіб за умовами співпраці з ТОВ "ІБК ОБРІЙ"


Найменування кредитного продукту Значення
Цільове спрямування кредиту На придбання житлової та нежитлової нерухомості на первинному ринку, реалізовані корпорацією «ІБК ОБРІЙ», на об'єктах будівництва акредитованих ПАТ «КБ «ГЛОБУС»
Суб'єкт кредитування Фізичні особи одержують доходи як наймані працівники або як пенсіонери (у т. ч. пенсіонери) та фізичні особи-підприємці отримують доходи від власного бізнесу, але кредитуються як фізичні особи. Позичальник і поручитель можуть бути зареєстровані в іншому регіоні, відмінному від регіону отримання кредиту
Строк кредитування Від 1 до 20 років
Валюта кредиту Гривня
Сума кредиту Від 10 000 до 1 500 000 гривень
Процентні ставки, річних 1 варіант 2 варіант Власний внесок
На перший рік На наступні роки На перші 2 роки На наступні роки
5,9% 21,9% 13,5% 21,9% Від 50%
7,6% 21,9% 14,6% 21,9% Від 40%
9,5% 21,9% 15,5% 21,9% Від 30%
Комісія за надання кредиту (без ПДВ, одноразово оплачується в день підписання кредитного договору за рахунок власних коштів Позичальника) 1,5% від суми кредиту
Власний внесок (мінімальний) Не менше 30% від договірної вартості нерухомості відповідно до договору про участь у ФФБ (довідки, гарантійного листа, інформаційного листа від продавця нерухомості)
Максимальний розмір кредиту (відносно вартості застави) Не більше 70% від договірної вартості нерухомості відповідно до договору про участь у ФФБ (ринкова вартість предмета застави повинна бути підтверджена суб'єктом оціночної діяльності, з яким працює Банк)
Забезпечення • Обов'язково фінансове доручення чоловіка/дружини - у разі, якщо Позичальник перебуває в шлюбі
• Іпотека майнових прав на нерухоме майно
• Іпотека нерухомого майна, після введення будинку в експлуатацію та оформлення правовстановлюючих документів на нерухомість
Страхування Обов'язковому страхуванню підлягають:
• предмет іпотеки є нерухомість, придбана за рахунок позикових коштів (після оформлення свідоцтва на право власності)
Страхування проводиться виключно в узгоджених з Банком страхових компаніях
Дострокове погашення кредиту Можливо без обмежень
Перелік акредитованих об'єктів:
  • ЖК "Рідне місто", м. Київ, вул. Качалова, 40
  • ЖК "Місто квітів", м. Київ, вул. Тираспольська, 43 (Житловий будинок 1 (секція 3), житловий будинок 1А (секція 1), Житловий будинок 24, 4А, 5.