Програма цільового кредитування клієнтів малого та середнього бізнесу на акційних умовах від Республіки Білорусь на придбання нових товарів, вироблених в Республіці Білорусь. Акційні умови діють до 31.12.2022 року.


alt  alt

alt  alt

Цільове призначення кредиту: придбання сільськогосподарської техніки, комерційного транспорту, спецтехніки, обладнання та ліфтового обладнання, що реалізуються підприємствами-виробниками Республіки Білорусь.

Максимальна сума кредиту:
 7 000 000,00 грн.

Валюта:
гривня

Максимальний строк кредитування: 5 років

Участь власними коштами: від 20% від вартості техніки/обладнання, що купується.


Комісія, яку сплачує Позичальник
за надання кредиту 1,0% одноразово від суми кредиту у день укладання кредитного договору за рахунок власних коштів.


Вимоги до забезпечення:

  • Забезпеченням за кредитом на купівлю сільськогосподарської техніки, комерційного транспорту, спецтехніки є застава техніки, що купується за рахунок кредитних коштів.
  • Забезпеченням за кредитом на купівлю обладнання та ліфтового обладнання є застава обладнання та устаткування, яке буде придбане за рахунок кредитних коштів або інше ліквідне майно (нерухомість, депозити, транспортні засоби при купівлі ліфтового обладнання.
  • Оформлення договору застави здійснюється в простій формі (без нотаріального посвідчення у випадках передбачених законодавством).
  • Ринкова вартість техніки та обладнання визначається на підставі вартості, що вказана у рахунку-фактурі (договорі купівлі-продажу).
  • Для фізичних осіб–підприємців надається порука подружжя.


Якщо з моменту укладання договору купівлі-продажу пройшло більше 90 днів, вартість техніки/обладнання визначається згідно оцінки суб'єкта оціночної діяльності, акредитованого в Банку.

Пропонуємо Вам програму "Ліфтове обладнання в кредит" за умовами співпраці з  в рамках співпраці з партнером Банку ТОВ "АДР КОНКОРД", деталі за посиланням

Акційні умови співпраці з ТОВ «АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ»