Кредитний калькулятор
Кредитна програма*:
Важливо! Дані розрахунки орієнтовні. Точні розрахунки надаються при оформленні кредиту за умовами обраного продукту і підписанні договору.
Як отримати кредит
Погашати кредит легко
Поширені запитання
Як оформити кредит?

Ви можете звернутись до будь-якого відділення АТ «КБ «ГЛОБУС» або до контакт-центру за телефоном: 0 800 300 392 (цілодобово) або оформити заявку.

Коли сплачувати щомісячний платіж?

Вам необхідно оплачувати щомісячний платіж не пізніше 10 числа кожного місяця. Ми рекомендуємо сплачувати свої платежі щонайменше за 3 робочі дні до встановленої дати.

Як дізнатися щомісячний платіж або суму повного погашення кредиту?

Ви можете дізнатись суму платежу або суму до повного погашення кредиту в Чат-боті ГЛОБУС БАНКУ (в додатку Messenger за пошуком "Глобус Банк" або у додатку Telegram за пошуком "@GLOBUSBANK_bot") на сайті Банку у розділі "Погашення споживчих кредитів", в терміналах самообслуговування IBOX та за номером контакт-центру Банку: 0 800 300 392 (цілодобово)

Чи є штрафи за несвоєчасне погашення кредиту?

Так, штраф за порушення термінів сплати щомісячного платежу становить 200 грн (за кожне порушення строку сплати щомісячного платежу).

Що включає в себе сервіс СМС-інформування?
Сервіс смс-інформування – це послуга Банку щодо направлення електронних повідомлень на номер мобільного (фінансового) телефону, що включає в себе інформування про сплату щомісячного платежу за кредитом, про стан заборгованості за кредитом та про здійснені платежі в рахунок погашення кредиту.
Вартість сервісу смс-інформування становить 599 грн.

В ціну сервісу включені безкоштовні канали погашення кредиту.
Вартість сервісу смс-інформування включається до суми кредиту.
Як отримати довідку про закриття кредиту?
Ви можете звернутись в Чат-бот ГЛОБУС БАНКУ (в додатку Messenger за пошуком "Глобус Банк" або у додатку Telegram за пошуком "@GLOBUSBANK_bot") або за номером контакт-центру Банку: 0 800 300 392 (цілодобово) та замовити довідку про закриття кредиту.
Файли для завантаження

Договір про надання споживчого кредиту для фізичних осіб

Додаток №1 "Публічна пропозиція на укладання Договору про надання споживчого кредиту для фізичних осіб"

Додаток №3 "Паспорт споживчого кредиту"

Додаток №4 "Заява-Анкета на приєднання до Договору про надання споживчого кредиту для фізичних осіб, що використовується для програми кредитування "Кредит готівкою"

Додаток №5 "Форма розміщення ідентифікаційних документів Клієнта на одному аркуші А4 та засвідчення цих документів одним підписом відповідального виконавця та Клієнта"

Тарифи в рамках програми "Кредит готівкою"

alt  

Тарифи для клієнтів, що обслуговуються за ТП "Кредитний" для видачі готівки за програмою "Кредит готівкою" для фізичних осібКрім того, АТ "КБ "ГЛОБУС" у сфері кредитування готівкою співпрацює з партнерами.

Для оформлення кредиту Вам потрібно бути громадянином України та мати не менше 21 року.
З документів лише паспорт та ідентифікаційний код!
Кредит готівкою можна оформити без довідки про доходи, без застави та без поручителів.
Отримати гроші готівкою Ви можете у будь-якому найближчому відділенні банку.
Максимальна річна відсоткова ставка, розрахована за методикою НБУ = 105,89% для прикладу: сума кредиту 50599 грн., термін 36 міс., річна ставка 0,0001%, щомісячна комісія – 3,99%, комісія за сервіс CМС-інформування 599 грн. що включена до суми споживчого кредиту.
Остаточні умови кредиту будуть запропоновані в індивідуальному порядку в залежності від обраної програми кредитування.
За невиконання чи неналежне виконання Позичальником своїх зобов’язань за цим Договором, Банк має право утримати комісію за порушення термінів погашення щомісячного платежу згідно графіку платежів у розмірі 200 грн. за кожне порушення строку сплати щомісячного платежу.
Приблизний розрахунок за кредитом: Сума кредиту - 1 599 грн. (що включає сервіс смс-інформування вартістю 599 грн.), термін кредиту - 12 місяців. Щомісячний платіж - 186,80 грн, в т.ч.: тіло кредиту - 123,00 грн., щомісячна комісія – 63,80 грн.
Умови можуть відрізнятися в залежності від продукту банку. Даний приклад є розрахунковим.