Літня депозитна акція «Золота інвестиція» від Банку «ГЛОБУС»!

У Банку «ГЛОБУС» триває літня депозитна акція «Золота інвестиція», умовами якої передбачено підвищення ставок на 1% на розміщення депозиту в безготівковому золоті у зливках більше, ніж 500 грамів. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

«Банківське золото, на сьогодні, є простим і водночас найнадійнішим способом збереження коштів, на який не впливає інфляція, - наголошує Сергій Куріленко. - Разом з тим, ціна на золото має постійну тенденцію до зростання. Щороку «благородний» метал додає в ціні в середньому 20 відсотків. Саме тому, дбаючи про своїх клієнтів, Банк «ГЛОБУС» пропонує їм літню депозитну акцію «Золота інвестиція» зі спеціальними умовами».

Умовами акції передбачено розміщення депозитів у золоті на термін від 6 до 24 місяців з відсотковою ставкою до 5 % з правом поповнення та дострокового зняття. Крім того, для зливків вагою більше, ніж 500 грамів, Банк надає додатково 1% до ставки.

Сергій Куріленко також нагадав, що спеціальні акційні умови депозиту «Золота інвестиція» діють до 17 липня поточного року.

«То ж, хто ще не встиг скористатися вигідними умовами розміщення депозитів у дорогоцінних металах, зокрема, у золоті, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС», мають ще час, аби це зробити», - підсумував Голова Правління.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перший квартал 2011 року, активи ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 676 335 грн., власний капітал Банку становив 186 849 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 12 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві та Чернігові. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.