Глобус Банк отримав найвищий статус у Mastercard

9 жовтня Глобус Банк офіційно підвищив свій статус у міжнародній платіжній системі Mastercard International Inc. до принципового учасника (Principal Member). Це - найвищий статус з існуючих у Mastercard. Завдяки ньому Глобус Банк виходить на принципово новий партнерський рівень співпраці з Mastercard, який, по-перше, відкриває великі можливості для розвитку карткового бізнесу Банку, а по-друге, є для нас викликом у професійному та бізнес-сенсах.

 

Це також свідчить про довіру до банку зі сторони Mastercard, оскільки для здобуття нового статусу принципового учасника Mastercard банку необхідно продемонструвати фінансову стабільність та позитивну динаміку розвитку.

 

Підвищення статусу банку є одним із стратегічних завдань Глобус Банку. Серед інших - зміна процесингового центру та карткової бек-офісної системи на нові, більш сучасні та високотехнологічні рішення, а також вдосконалення дистанційних каналів обслуговування клієнтів, технологій платежів та переказів коштів. Команда Банку професійно працює над реалізацією цих завдань.

 

З існуючими картковими продуктами Глобус Банку Ви можете ознайомитися тут