МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Договір страхування МЗ забезпечує відшкодування витрат на медичні, юридичні та інші послуги, що були надані Застрахованій особі під час її перебування за кордоном у зв'язку з нещасним випадком, раптовим захворюванням або іншою непередбачуваною подією, яка призвела до розладу здоров`я і вимагає негайного медичного втручання.

За кордоном Застраховану особу супроводжує міжнародна асистуючи компанія «Albur», до якої необхідно звертатись у разі настання випадків з ознаками страхового - за номерами телефонів, вказаними в Договорі страхування.


Страховими випадками вважаються:
- раптове захворювання Застрахованої особи;
- травматичне ушкодження та інший розлад здоров'я Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
- виникнення необхідності в юридичній підтримці;
- виникнення необхідності в інформації, адміністративних послугах.
Страхова сума: від 5 000 до 75 000 Євро.

Деякі країни ставлять вимоги щодо мінімального розміру страхової суми, зокрема, країни Шенгенської зони вимагають, щоб страхова сума буда не меншою 30 000 Євро.
Страховий платіж залежить від обраної Програми страхування, ліміту відповідальності, терміну перебування за кордоном, а також факторів ризику (зокрема, віку Страхувальника, мети поїздки за кордон (зайняття спортом, фізичною роботою і т. п.)).

Договір страхування може бути укладений на період від одного дня до одного року.
При настанні непередбачуваної події, Страхувальник (Застрахована особа) чи уповноважена особа, повинен негайно, протягом 24 годин, як тільки з'явиться можливість, в будь-який час доби, зв'язатися з центром цілодобової допомоги Асистуючої компанії за телефоном, вказаним у Договорі страхування та повідомити: прізвище, ім'я та по батькові, номер Договору страхування та термін його дії, адресу та номер телефона, за яким з ним можна зв'язатися, про необхідну допомогу та з якої причини вона необхідна. Якщо неможливо зв'язатися з Асистуючою компанією, Страхувальнику (Застрахованій особі) необхідно зв'язатись зі Страховиком за телефоном, зазначеним у Договорі страхування.

 

Для оформлення страховки необхідно звернутися до відділення Банку та мати при собі оригінал паспорту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.