Міжнародна платіжна система ГЛОБУС запустила новий зручний і корисний сервіс

Тепер через ГЛОБУС юридичні особи можуть проводити реєстрові перекази на користь фізичних осіб —виплачувати заробітну плату, дивіденди, страхові відшкодування й кредитні кошти. Також через реєстрові перекази можливі виплата відшкодувань за паї, оплата виконаної роботи чи розрахунки роботодавців із сезонними робітниками. Молокозаводи, фермери та різноманітні оптовики можуть використовувати даний сервіс для зручних розрахунків з приватними постачальниками зерна, молока, ягід тощо.

 

"Чим зручний даний сервіс? Платіжна організація міжнародної платіжної системи "ГЛОБУС" бере на себе всі операційні питання, що робить процедуру реєстрових виплат для наших клієнтів юридичних осіб зручною та комфортною. Фізична особа може отримати ці кошти готівкою або на банківську карту будь-якого банку України", - коментує експерт ринку Олена Кортнєва.

 

Отримувачу-фізичній особі для отримання грошей необхідно звернутися у будь-яке відділення системи ГЛОБУС та мати при собі лише паспорт або документ, що його замінює. При сумі переказу до 5000 грн. ідентифікація не потрібна. При більшій сумі документ обов'язковий.

 

Користуючись послугами міжнародної платіжної системи "ГЛОБУС", ви отримуєте надійність, швидкість та високу якість обслуговування. Для організації реєстрових виплат звертайтесь у будь-яке відділення ГЛОБУС БАНКУ.