Ми обіцяли приємні новини з фронту автокредитування? Тримайте!

Нова програма кредитування авто від Глобус Банку і Mitsubishi Motors - уже до Ваших послуг!

 

Вигідні умови на кредити на автомобілі для себе та бізнесу!

 

Наприклад, для фізосіб при власному внеску від 60% і терміні кредитування до 12 місяців кредит під 0,01% річних. Якщо строк кредитування від 60 до 84 місяців - під 5,50% річних.

 

Сума кредиту - до 2 млн. гривень.

 

Для юросіб при власному внеску внеску від 60% і терміні кредитування до 12 місяців кредит під 0,01% річних. Якщо строк кредитування до 60 місяців - під 5,50% річних.

 

Сума кредиту - до 3 млн. гривень.

 

Усі умови кредитування - у вкладеннях.

 

Розрахуйте вартість свого кредиду за допомогою нашого автокалькулятора.

 

Скористайтеся унікальною пропозицією!

 


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25