Підтверджено кредитний і депозитний рейтинги "ГЛОБУСУ"
12 липня 2017 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» ухвалив рішення про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA+ з позитивним прогнозом. Також був оновлений рейтинг депозитів на рівні ua2+ за шкалою Агентства
Банку «ГЛОБУС» підвищено кредитний рейтинг
20 вересня 2016 року рейтинговий комітет Рейтингового Агентства «Експерт-Рейтинг» ухвалив рішення про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «КБ« ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA + і поліпшенні прогнозу з нейтрального на позитивний
Підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг Банку "ГЛОБУС"
5 серпня 2015 року рейтинговий комітет РА "Експерт-Рейтинг" ухвалив рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "КБ "ГЛОБУС" за національною шкалою на рівні uaA+, а також про надання Банку рейтингу депозитів на рівні ua2+ за шкалою Агентства
Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк»
За підсумками VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014», організатором якого є спеціалізований журнал «Банкиръ», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк». Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підвищено до рівня uaA+.
1 липня 2014 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою до рівня uaA+. Позичальник з рейтингом uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Приймаючи рішення про підвищення кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося основними підсумками роботи Банку за перший квартал 2014 року і за 2013 рік.
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підвищено до рівня uaA.
3 липня 2013 рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою до рівня uaA. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, позичальник з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу, Агентство керувалося аналізом підсумків роботи Банку за перший квартал 2013 року.
Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Банк – лідер в кредитуванні малого і середнього бізнесу»
Банк «ГЛОБУС» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2012» в номінації «Банк – лідер в кредитуванні малого і середнього бізнесу» за версією журналу «Банкиръ». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
«ГЛОБУС» - Банк, якому довіряють
За підсумками Всеукраїнського рейтингу «Банк, якому довіряють-2012», що проводиться журналом «Банкір», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем в номінації «Кращі банківські продукти і послуги для бізнесу». Конкурс проводився серед фінансово-кредитних установ, що мають ліцензії Національного банку України на здійснення банківської діяльності.
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підвищено до рівня uaА-
За підсумками роботи в першому кварталі 2012 року РА «Експерт-рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, позичальник з рейтингом uaА- характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальниками.
Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ за підсумками 2011 року
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 25 місце з 82 можливих. Рейтинг надійності банків за підсумками 2011 року провів журнал «Експерт». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, при розрахунку показника надійності враховувалися наступні параметри: достатність капіталу, структура і якість активів, ефективність та рентабельність діяльності.
Банк «ГЛОБУС» отримав відзнаку за внесок у розбудову Національної депозитарної системи України
Рішенням Ради Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв (ПАРД) ПАТ «КБ «ГЛОБУС» нагороджено відзнакою «За активне сприяння розвитку Національної депозитарної системи та розбудову саморегулювання в Україні». Урочиста церемонія нагородження відбулася 28 лютого поточного року в ході XXIV Загальних зборів ПАРД. Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності Банку «ГЛОБУС» Олена Ситенко.
Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем III Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2011» у номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк» за версією журналу «Банкиръ». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Цьогорічна церемонія нагородження переможців рейтингу відбулася 29 листопада в Києві за участі ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об‘єднань та засобів масової інформації.
Кредитний рейтинг КБ «Глобус» підвищено до рівня uaBBB.
Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» 21 лютого 2010 р. підвищилася кредитний рейтинг ВАТ «Комерційний банк« Глобус » (www.globusbank.com.ua) за національною шкалою до uaBBB. Для оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ВАТ КБ «Глобус» за 2010 р., а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.
"Експерт-Рейтинг" присвоїло банку "Глобус" кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaВВВ-.
У період з 21 по 27 липня 2010 РА "Експерт-Рейтинг" проводило оцінку кредитного рейтингу ВАТ КБ "Глобус" (код ЄДРПОУ 35591059). Детально вивчивши діяльність банку "Глобус", рейтинговий комітет РА "Експерт-Рейтинг» 29 липня 2010 року ухвалив рішення про присвоєння банку кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaВВВ- (банк характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних фінансових та економічних умов. Оцінка визначена у відповідності зі шкалою, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України N 665 від 26 квітня 2007 р.).