Новий продукт від Банку «ГЛОБУС» - віртуальна карта MasterCard Virtual

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» впровадив новий продукт – карту MasterCard Virtual. Карта призначена виключно для проведення розрахунків в мережі Інтернет. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

«Розробляючи карту Virtual, ми керувалися, перш за все, бажанням запропонувати зручний і, головне, безпечний продукт, для тих, хто звик оплачувати товари і послуги у всесвітній мережі Інтернет. Ми йдемо в ногу з часом і розуміємо, що з кожним днем таких людей, які цінують свій час і гроші, стає у нас в країні все більше», - наголосив Сергій Коцупатрий.

Відмінною рисою даної пропозиції є те, сама карта в звичному для нас розумінні відсутня, а реквізити карти, необхідні для проведення операцій, наносяться на ПІН-конверт. Крім того, за словами Заступника Голови Правління Банку, даний продукт дозволяє підвищити безпеку розрахунків в мережі. CVC код, який зазвичай наноситься на карту, знаходиться всередині конверту там, де зазвичай знаходиться ПІН-код. Це виключає його компрометацію. Оптимізувати ризики також можна, відкриваючи карту до окремого рахунку і поповнюючи його на певну суму розрахунків в Інтернеті. Також, при випуску віртуальної карти як додаткової до існуючого рахунку, можна встановити по ній ліміт менше, ніж по основній, обмежуючи ризики добовим лімітом. Реквізити основної карти при цьому не будуть «світиться» в мережі, що також підвищує рівень безпеки.

«При всіх очевидних перевагах, ще й комісія за оформлення карти складає всього 15 грн. Комісії ж за поповнення рахунку власником і проведення операцій щодо розрахунків в мережі відсутні», – резюмував Сергій Коцупатрий.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності 2011 рік Банк отримав прибуток у розмірі 15,1 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 784 083 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці та Івано-Франківську.