Дата з
Дата по
Відділення Банку «ГЛОБУС» в м. Луганськ почало надавати в оренду банківські сейфи.
З 1 квітня 2013 року відділення № 14 ПАТ «КБ« ГЛОБУС» в м. Луганськ стало надавати клієнтам в оренду банківські сейфи. Про це повідомив начальник відділень № 14 в місті Луганськ Дмитро Кашута. Сейф розташований у спеціально обладнаному приміщенні відділення Банку, оснащеному сучасними системами охорони і має високий ступінь захисту.
Чи багато грошей крадуть шахраї з банківських карт в Україні?
З платіжних карток українців минулого року вкрали 11 млн. грн. Фінансисти говорять, що відповідальність за пропажу грошей лежить не лише на банку, але і на власнику карти. На це питання ділового порталу Minfin.ua відповідає начальник відділу платіжних систем банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Повідомляємо Вас, що, на відділенні ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №14 в місті Луганську змінились номери телефонів. Так, нові номери телефонів, за якими з 1 квітня можна буде зателефонувати: (0642) 98-09-40, (0642)-98-09-41.
Які наслідки матиме ситуація на Кіпрі для України?
На це питання для фінансового порталу Minfin.ua відповів Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. Ситуація з Кіпром багато в чому дуже схожа на ситуацію з Грецією. Як і Греції, Кіпру Fitch прогнозує дефолт. Є одна істотна різниця - те, що Кіпр - це офшорна зона. Тому так усі і переживають, що це якось відіб'ється на інших країнах, гроші яких зберігаються на офшорних рахунках в цій країні.
Банк «ГЛОБУС» виділить кредитну лінію «Запоріжжяобленерго» на 30 млн. грн.
Енергопостачальна компанія «Запоріжжяобленерго» обрала Банк «ГЛОБУС» для залучення кредитної лінії з лімітом 30 млн. гривень. Про це повідомив Заступник Голови Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. За його словами, тендерна пропозиція Банку «ГЛОБУС» найбільше відповідала вимогам компанії-позичальника і виявилася найприйнятнішою.
Банк «ГЛОБУС» продовжує «Сезони вдалих покупок» спільно з MasterCard®.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»! Пропонуємо Вам взяти участь у спільній програмі «MasterCard®. Сезони вдалих покупок. Весна». Розраховуйтеся карткою MasterCard® або Maestro® у мережах партнерів програми і гарантовано отримуйте знижки.
Банк «ГЛОБУС» починає емісію платіжних карт MasterCard Debit.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» починає емісію платіжних карток MasterCard Debit. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, дана карта має одну унікальну особливість - передбачає можливість безкоштовного зняття готівки в банкоматних мережах будь-яких банків країни.
Особлива інформація емітента.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» повідомляє, що 28 лютого поточного року ПАТ «Фондова біржа ПФТС» прийнято рішення про переведення відсоткових іменних облігацій ПАТ «КБ «ГЛОБУС» з 2-го рівня лістингу котирувального списку ПФТС до списку позалістингових паперів біржового списку. Рішення набуває чинності з 01 березня 2013 року.
З 01.03.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів
Повідомляємо Вам, що з 01.03.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів “Стандартний”, “Стандартний NEW”, “Ощадний”, “Депозитний”, “Корпоративний” та “Зарплатний” на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Банк змінює тарифи на деякі банківські операції та послуги!
До уваги клієнтів! Банк змінює тарифи на деякі банківські операції та послуги! Повідомляємо Вам, що з 25.02.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Банк «ГЛОБУС» в числі лідерів рейтингу учасників торгів на біржі ПФТС за підсумками 2012 року.
За підсумками торгів, проведених в 2012 році на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа лідерів. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, в Рейтингу учасників, які проводили торги борговими корпоративними цінними паперами, Банк «ГЛОБУС» зайняв 11 місце. Крім того, Банку належить 15 позиція в рейтингу учасників, які здійснювали торгівлю облігаціями внутрішньої державної позики, а в рейтингу учасників, які торгували муніципальними облігаціями, – 8-е місце.
Банк «ГЛОБУС» підписав Меморандум про співпрацю з Центром соціальних проектів майбутнього.
8 лютого ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підписали Меморандум про співпрацю в соціальній сфері. В рамках даного документу планується продовжити співпрацю двох організацій в напрямку благодійних акцій.
Шановні клієнти і партнери Банку «ГЛОБУС»!
В кінці січня нам з вами вдалося зробити ще одну добру справу – реалізувати проект зі збору коштів для закупівлі товарів першої необхідності вихованцям Бердичівської загальноосвітньої школи інтернату 1-3 рівнів. З чим ми вас і вітаємо!
У четвертому кварталі 2012 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 2, 258 млн. грн.
Четвертий квартал 2012 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» закінчило з прибутком у розмірі 2, 258 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, разом з підсумками останнього кварталу 2012 року підбито підсумки й 2012 фінансового року загалом.
Банк «ГЛОБУС» став уповноваженим банком з виплати пенсій.
Згідно результатів конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2012 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» ввійшов до числа банків, які мають право надавати послуги з виплати пенсій та інших соціальних виплат. Так, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» був визнаний одним із переможців і отримав право виплачувати пенсії та соціальну допомогу через відділення Банку. По це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaA-.
3 грудня 2012 року рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» прийняло рішення щодо підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA-. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Позичальник з рейтингом uaA- характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, агентство керувалося підсумками роботи Банку за 9 місяців 2012 року.
Банк «ГЛОБУС» в числі лідерів рейтингу учасників торгів на біржі ПФТС
За підсумками торгів, проведених у жовтні поточного року на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» займає лідируючі позиції у рейтингу учасників. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Хочемо поділитися з Вами ще однією хорошою новиною: завдяки кожному з Вас і тій посильній допомозі, яку Ви внесли на рахунок міжнародного добродійного фонду «Центр соціальних ініціатив майбутнього», нам вдалося зібрати когути для вихованців Харківської школи соціальної реабілітації. Зокрема, в жовтні в рамках даного проекту були закуплені товари першої необхідності, серед яких пластилін, крейда, набори олівців, обкладинки для підручників і зошитів, зубні щітки і пасти, ігри, розвиваючі логіку і мислення, дошки для класів і багато іншого.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк змінює тарифи на деякі банківські операції!
Повідомляємо Вам, що з 05.11.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк змінює тарифи на банківські операції з платіжними картами.
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Повідомляємо Вам, що з 09.10.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку, а саме: тарифних планів «Стандартний», «Стандартний NEW» та «Ощадний» на банківські операції, а також послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», затверджених як додаток №2 до Протоколу Тарифного комітету №14 від 08.06.2011р., додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №15/1 від 22.05.2012р. та додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №28 від 26.10.2011р., із змінами та доповненнями.
До свого п‘ятирічного ювілею Банк «ГЛОБУС» дарує п‘ять відсотків до депозиту!
В рамках святкування свого п‘ятиріччя ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує подарунки своїм клієнтам у вигляді додаткових 5% до базової ставки в гривні. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. «До свого першого ювілею ми розробили депозитну програму «Тримай п‘ять», в рамках якої до нашої базової гривневої ставки 20% річних ми даруватимемо всім клієнтам, хто скористається даною пропозицією та розмістить свої кошти в нашому Банку, додаткові 5%», - повідомив Голова Правління.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк підвищує ставки по депозитам!
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Інформуємо Вас про те, що з 03 жовтня 2012 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищив ставки по депозитах і змінив умови розміщення деяких депозитних вкладів. Зміни стосуються всіх без виключення вкладів депозитної лінійки Банку.
Банк «ГЛОБУС» запустив новий депозитний продукт «Гарантійний».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» розширив свою лінійку депозитних продуктів, запустивши новий вклад «Гарантійний». Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, дана пропозиція на банківському ринку України унікальна. «Ми впровадили депозит «Гарантійний», тим самим підтвердивши, що віримо у стабільність нашої національної валюти, адже об‘єктивних причин для її знецінення наразі нема. Тому ми готові переконувати і наших клієнтів в цьому, адже Банк гарантує виплату додаткових процентів у разі зменшення курсу гривні», - наголосив Голова Правління.
Банк «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення у Рівному та Києві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Так, відділення №22 у місті Рівному знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри, 14, а столичне відділення №23 працюватиме за адресою вул. Трублаїні, 2-А.
Кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підтверджений на рівні uaА-.
РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. «Позичальник з рейтингом uaА- характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальникам. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося підсумками роботи Банку за перше півріччя 2012 року», - йдеться у повідомленні РА «Експерт-Рейтинг».
Другий квартал 2012 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 5, 638 млн. грн.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбило підсумки роботи у 2 кварталі 2012 року. Так, фінансова звітність свідчить, що Банк отримав прибуток у розмірі 5, 638 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Відділення №13 в м. Миколаїв змінює свою адресу!
Повідомляємо Вас, що, піклуючись про комфорт і зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло Рішення про зміну місцезнаходження відділення № 13 в місті Миколаїв. З 10 вересня 2012 року відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 13 в місті Миколаїв працюватиме за адресою: вулиця Космонавтів, 53/1-а.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Від імені всього колективу нашої фінансової установи хочемо подякувати всім вам за те, що разом з нами допомагаєте реалізовувати наші соціальні ініціативи. Цього разу нашими спільними зусиллями в рамках благодійного проекту з Центром соціальних проектів майбутнього «Допомога дітям» нам з вами вдалося допомогти вихованцям Балахівської школи соціальної реабілітації!
Банк «ГЛОБУС» запустив спільну з Ренесанс-Кредит програму кеш-кредитування.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ТМ «Ренесанс Кредит») підписали договір про співпрацю у напрямку споживчого кредитування фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.