Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» пропонує долучитися до благодійної акції допомоги онкохворим дітям
В листопаді стартував спільний благодійний проект благодійного фонду «Надіюсь і вірю» та ПАТ «КБ «ГЛОБУС», в рамках якого кожен бажаючий зможе перерахувати решту, отриману від проведеної банківської операції, на розрахунковий рахунок фонду. Крім того, всі, кому не байдужа доля хворих дітей, зможуть додатково зробити будь-який внесок через каси Банку. Залучені таким чином кошти підуть на закупівлю необхідних ліків та обладнання для лікування онкохворих дітей.
Банк «ГЛОБУС» презентував новий картковий продукт «Ощадний»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» презентувало новий тарифний план «Ощадний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів Банку. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Чернівцях
Регіональна мережа ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась ще одним відділенням, яке відкрилось у Чернівцях. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Нове відділення №17 розташоване за адресою вул. Ольги Кобилянської, 29.
У вересні Банк «ГЛОБУС» відкрив два нових відділення
На початку вересня ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило два нові відділення у містах Тернопіль та Черкаси. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Відділення № 15 в м. Тернопіль знаходиться за адресою вул. Живова, 37-а, відділення №16 в м. Черкаси – вул. Остафія Дашковича, 34.
Кредитний рейтинг КБ «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaBBB
За підсумками першого півріччя поточного року РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
У серпні Банк «ГЛОБУС» відкрив 2 нові відділення
У серпні 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило 2 нових відділення: в Луганську та Миколаєві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Відділення ПАТ КБ «ГЛОБУС» № 4 в місті Дніпропетровськ змінило адресу
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо, що, дбаючи про комфорт та зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло рішення про зміну місцезнаходження відділення № 4 в місті Дніпропетровськ. З 22 серпня 2011 року відділення ПАТ КБ «ГЛОБУС» № 4 в місті Дніпропетровськ працюватиме в самому центрі міста за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 55.
У Банку «ГЛОБУС» стартувала нова програма лояльності для пенсіонерів
В рамках стратегічного плану розширення продуктового ряду ПАТ «КБ «ГЛОБУС» започаткував нову програму лояльності для пенсіонерів.Умовами програми передбачено збільшення розмірів існуючих відсоткових ставок за депозитним вкладом «Класичний» на 0,5% річних в національній валюті і на 0,25% в іноземній валюті. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
У першому півріччі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн.грн
За підсумками роботи в першому півріччі 2011 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн. Такий результат майже в два рази перевищив показники аналогічного звітного періоду минулого року. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» почав емісію пластикових карт міжнародної платіжної системи MasterCard International
Банк «ГЛОБУС» почав емісію пластикових карток міжнародної платіжної системи MasterCard International з валютами карткового рахунку в гривні, доларах США та Євро. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Літня депозитна акція «Золота інвестиція» від Банку «ГЛОБУС»!
У Банку «ГЛОБУС» триває літня депозитна акція «Золота інвестиція», умовами якої передбачено підвищення ставок на 1% на розміщення депозиту в безготівковому золоті у зливках більше, ніж 500 грамів. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» відкрив відділення в Чернігові
14 червня 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило відділення №12 в м. Чернігів за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 24. «Новостворене відділення Банку «ГЛОБУС» пропонує клієнтам широкий спектр банківських послуг, якісне обслуговування, можливість отримати кредити, а також примножити власний капітал, скориставшись будь-якою банківською програмою на вигідних умовах», - зазначив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України
За підсумками рейтингу надійності українських банків, який проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 24 місце з 85 можливих. Про це повідомив заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» презентував оновлену лінію депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновило лінію депозитних продуктів для юридичних та фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий. За його словами, оновлений ряд депозитів відповідає вимогам ринку, а кожен депозитний продукт вирізняється прозорістю, зручністю та простотою.
ВАТ КБ «Глобус» перейменовано у ПАТ «КБ «Глобус»
На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» назву Відкритого акціонерного товариства «Комерційний банк «Глобус» змінено на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».
КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва.
Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki.
Банк «Глобус» підтримав 8-й міжнародний дитячий конкурс ім. П.І. Чайковського
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» спільно із Творчою фундацією «Наше» підтримали 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І. Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.
РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-
Киев 22 октября 2010 года РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-.