Дата з
Дата по
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками з 24.09.2013 змінено перелік країн, в яких за умовчанням заблокована можливість проводити операції за допомогою чіпових карт.
2 квартал 2013 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 2, 359 млн. грн.
За підсумками роботи в 2 кварталі 2013 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримало прибуток у розмірі 2,359 млн. грн. Даний фінансовий результат на 0,4 млн. грн. перевищив результат попереднього звітного періоду. В цілому, за перше півріччя поточного року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 4,312 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Нові сервіси для клієнтів Банку «ГЛОБУС»
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Піклуючись про Вашу зручність, а також економії часу на вирішення банківських питань, Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість використання ряду сервісів через сайт, не звертаючись до відділення.
Тепер зв'язатися з Контакт-центром Банку «ГЛОБУС» можна за допомогою Skype.
Для зручності своїх клієнтів Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість зв'язку з Контакт-центром за допомогою програми Skype. Особливо це актуально для тих, хто часто буває за кордоном, адже Skype-дзвінки можна здійснювати з будь-якої точки світу, де є Інтернет або доступ до Wi-Fi.
Банк «ГЛОБУС» розпочав продаж страхових полісів ОСЦПВ.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Раді повідомити Вам, що відтепер у всіх відділеннях Банку з‘явилася можливість оформлення полісів обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Банк «ГЛОБУС» розширив свою лінійку депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновив свою лінію депозитних продуктів, презентувавши новий вклад «Прогресивний». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, «Прогресивний» буде цікавий, перш за все, для вкладників, які розміщують свої гроші на короткі терміни, а потім їх перевкладають. Крім того, щомісяця зростаючі з 17% до 23% річних відсоткові ставки даної депозитної пропозиції вигідніші ставок «коротких» депозитів.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо про зміни в тарифах на деякі банківські операції! Інформуємо Вас, що рішенням Тарифного комітету Банку затверджено зміни до тарифів на деякі банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та фізичних осіб, які займаються підприємницькою або незалежною професійною діяльністю клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»,
Допомога Дітям для Берегівського інтернату.
Напередодні травневих свят у рамках спільного проекту ПАТ «КБ ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» «Допомога Дітям» були передані товари першої необхідності вихованцям Берегівської спеціалізованої школи-інтернату.
Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України, зайнявши 24 місце з 75. Рейтинг проводив впливовий діловий журнал «Експерт», аналізуючи показники банківської діяльності за 2012 рік. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, показник розраховувався на підставі 16 коефіцієнтів, які характеризують достатність капіталу, структуру, і що не менш важливо, якість активів, показники ефективності і рентабельності. У результаті, і був розрахований рівень надійності фінансових установ.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"-держателів платіжних карт!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вводить с 01.06.2013г. наступні обмеження: - регіон обслуговування карток класу MasterCard Gold, MasterCard Standard та Maestro з магнітною смугою обмежується територією України. У разі необхідності активувати можливість проведення операцій за межами України Вам необхідно звернутись до контакт-центру Банку за телефоном (044) 392-00-00.
Чи потрібні банкам програми лояльності?
Про те, з якою метою банки розробляють і впроваджують різні програми лояльності для своїх клієнтів, спеціально для Prostobankir.com.ua розповів Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Чи знижуватимуться ставки по гривневих депозитах в другому кварталі 2013 року?
Чим можна пояснити стрімке зниження ставок по депозитах, яке перевершило прогнози в першому кварталі 2013 року? Яку динаміку по ставках чекати найближчими місяцями? Яка буде величина максимальної прибутковості депозитів в гривні до початку літа? На питання Prostobank.ua відповідає Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Повідомляємо Вас, що, піклуючись про комфорт і зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло Рішення про зміну місцезнаходження відділення № 5 в місті Кам‘янець-Подільському.
Відділення Банку «ГЛОБУС» в м. Луганськ почало надавати в оренду банківські сейфи.
З 1 квітня 2013 року відділення № 14 ПАТ «КБ« ГЛОБУС» в м. Луганськ стало надавати клієнтам в оренду банківські сейфи. Про це повідомив начальник відділень № 14 в місті Луганськ Дмитро Кашута. Сейф розташований у спеціально обладнаному приміщенні відділення Банку, оснащеному сучасними системами охорони і має високий ступінь захисту.
Чи багато грошей крадуть шахраї з банківських карт в Україні?
З платіжних карток українців минулого року вкрали 11 млн. грн. Фінансисти говорять, що відповідальність за пропажу грошей лежить не лише на банку, але і на власнику карти. На це питання ділового порталу Minfin.ua відповідає начальник відділу платіжних систем банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Повідомляємо Вас, що, на відділенні ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №14 в місті Луганську змінились номери телефонів. Так, нові номери телефонів, за якими з 1 квітня можна буде зателефонувати: (0642) 98-09-40, (0642)-98-09-41.
Які наслідки матиме ситуація на Кіпрі для України?
На це питання для фінансового порталу Minfin.ua відповів Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. Ситуація з Кіпром багато в чому дуже схожа на ситуацію з Грецією. Як і Греції, Кіпру Fitch прогнозує дефолт. Є одна істотна різниця - те, що Кіпр - це офшорна зона. Тому так усі і переживають, що це якось відіб'ється на інших країнах, гроші яких зберігаються на офшорних рахунках в цій країні.
Банк «ГЛОБУС» виділить кредитну лінію «Запоріжжяобленерго» на 30 млн. грн.
Енергопостачальна компанія «Запоріжжяобленерго» обрала Банк «ГЛОБУС» для залучення кредитної лінії з лімітом 30 млн. гривень. Про це повідомив Заступник Голови Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. За його словами, тендерна пропозиція Банку «ГЛОБУС» найбільше відповідала вимогам компанії-позичальника і виявилася найприйнятнішою.
Банк «ГЛОБУС» продовжує «Сезони вдалих покупок» спільно з MasterCard®.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»! Пропонуємо Вам взяти участь у спільній програмі «MasterCard®. Сезони вдалих покупок. Весна». Розраховуйтеся карткою MasterCard® або Maestro® у мережах партнерів програми і гарантовано отримуйте знижки.
Банк «ГЛОБУС» починає емісію платіжних карт MasterCard Debit.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» починає емісію платіжних карток MasterCard Debit. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, дана карта має одну унікальну особливість - передбачає можливість безкоштовного зняття готівки в банкоматних мережах будь-яких банків країни.
Особлива інформація емітента.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» повідомляє, що 28 лютого поточного року ПАТ «Фондова біржа ПФТС» прийнято рішення про переведення відсоткових іменних облігацій ПАТ «КБ «ГЛОБУС» з 2-го рівня лістингу котирувального списку ПФТС до списку позалістингових паперів біржового списку. Рішення набуває чинності з 01 березня 2013 року.
З 01.03.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів
Повідомляємо Вам, що з 01.03.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів “Стандартний”, “Стандартний NEW”, “Ощадний”, “Депозитний”, “Корпоративний” та “Зарплатний” на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Банк змінює тарифи на деякі банківські операції та послуги!
До уваги клієнтів! Банк змінює тарифи на деякі банківські операції та послуги! Повідомляємо Вам, що з 25.02.2013р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Банк «ГЛОБУС» в числі лідерів рейтингу учасників торгів на біржі ПФТС за підсумками 2012 року.
За підсумками торгів, проведених в 2012 році на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа лідерів. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, в Рейтингу учасників, які проводили торги борговими корпоративними цінними паперами, Банк «ГЛОБУС» зайняв 11 місце. Крім того, Банку належить 15 позиція в рейтингу учасників, які здійснювали торгівлю облігаціями внутрішньої державної позики, а в рейтингу учасників, які торгували муніципальними облігаціями, – 8-е місце.
Банк «ГЛОБУС» підписав Меморандум про співпрацю з Центром соціальних проектів майбутнього.
8 лютого ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підписали Меморандум про співпрацю в соціальній сфері. В рамках даного документу планується продовжити співпрацю двох організацій в напрямку благодійних акцій.
Шановні клієнти і партнери Банку «ГЛОБУС»!
В кінці січня нам з вами вдалося зробити ще одну добру справу – реалізувати проект зі збору коштів для закупівлі товарів першої необхідності вихованцям Бердичівської загальноосвітньої школи інтернату 1-3 рівнів. З чим ми вас і вітаємо!
У четвертому кварталі 2012 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 2, 258 млн. грн.
Четвертий квартал 2012 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» закінчило з прибутком у розмірі 2, 258 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, разом з підсумками останнього кварталу 2012 року підбито підсумки й 2012 фінансового року загалом.
Банк «ГЛОБУС» став уповноваженим банком з виплати пенсій.
Згідно результатів конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2012 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» ввійшов до числа банків, які мають право надавати послуги з виплати пенсій та інших соціальних виплат. Так, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» був визнаний одним із переможців і отримав право виплачувати пенсії та соціальну допомогу через відділення Банку. По це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaA-.
3 грудня 2012 року рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» прийняло рішення щодо підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA-. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Позичальник з рейтингом uaA- характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, агентство керувалося підсумками роботи Банку за 9 місяців 2012 року.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25