Дата з
Дата по
У першому півріччі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн.грн
За підсумками роботи в першому півріччі 2011 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн. Такий результат майже в два рази перевищив показники аналогічного звітного періоду минулого року. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» почав емісію пластикових карт міжнародної платіжної системи MasterCard International
Банк «ГЛОБУС» почав емісію пластикових карток міжнародної платіжної системи MasterCard International з валютами карткового рахунку в гривні, доларах США та Євро. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Літня депозитна акція «Золота інвестиція» від Банку «ГЛОБУС»!
У Банку «ГЛОБУС» триває літня депозитна акція «Золота інвестиція», умовами якої передбачено підвищення ставок на 1% на розміщення депозиту в безготівковому золоті у зливках більше, ніж 500 грамів. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» відкрив відділення в Чернігові
14 червня 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило відділення №12 в м. Чернігів за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 24. «Новостворене відділення Банку «ГЛОБУС» пропонує клієнтам широкий спектр банківських послуг, якісне обслуговування, можливість отримати кредити, а також примножити власний капітал, скориставшись будь-якою банківською програмою на вигідних умовах», - зазначив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України
За підсумками рейтингу надійності українських банків, який проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 24 місце з 85 можливих. Про це повідомив заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» презентував оновлену лінію депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновило лінію депозитних продуктів для юридичних та фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий. За його словами, оновлений ряд депозитів відповідає вимогам ринку, а кожен депозитний продукт вирізняється прозорістю, зручністю та простотою.
ВАТ КБ «Глобус» перейменовано у ПАТ «КБ «Глобус»
На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» назву Відкритого акціонерного товариства «Комерційний банк «Глобус» змінено на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».
КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва.
Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki.
Банк «Глобус» підтримав 8-й міжнародний дитячий конкурс ім. П.І. Чайковського
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» спільно із Творчою фундацією «Наше» підтримали 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І. Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.
РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-
Киев 22 октября 2010 года РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-.
Банк «Глобус» відкрив відділення в Дніпропетровську
Розширюючи регіональну мережу і забезпечуючи клієнтам більш зручний та оперативний доступ до основних банківських продуктів в південно-східному регіоні України, Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення № 4 в м. Дніпропетровськ
Банк «Глобус» відкрив відділення в Запоріжжі
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення в м. Запоріжжя за адресою вул. Сталеварів, 4. Відділення № 2 в м. Запоріжжя надає весь спектр банківських послуг для юридичних та фізичних осіб.
Банк «Глобус» став офіційним партнером Всеукраїнського депозитарію цінних паперів
З 2010 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) стало офіційним партнером Всеукраїнського депозитарію цінних паперів (ВДЦП) з питань дематеріалізації цінних паперів.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25