Дата з
Дата по
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Хочемо поділитися з Вами ще однією хорошою новиною: завдяки кожному з Вас і тій посильній допомозі, яку Ви внесли на рахунок міжнародного добродійного фонду «Центр соціальних ініціатив майбутнього», нам вдалося зібрати когути для вихованців Харківської школи соціальної реабілітації. Зокрема, в жовтні в рамках даного проекту були закуплені товари першої необхідності, серед яких пластилін, крейда, набори олівців, обкладинки для підручників і зошитів, зубні щітки і пасти, ігри, розвиваючі логіку і мислення, дошки для класів і багато іншого.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк змінює тарифи на деякі банківські операції!
Повідомляємо Вам, що з 05.11.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк змінює тарифи на банківські операції з платіжними картами.
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Повідомляємо Вам, що з 09.10.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку, а саме: тарифних планів «Стандартний», «Стандартний NEW» та «Ощадний» на банківські операції, а також послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», затверджених як додаток №2 до Протоколу Тарифного комітету №14 від 08.06.2011р., додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №15/1 від 22.05.2012р. та додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №28 від 26.10.2011р., із змінами та доповненнями.
До свого п‘ятирічного ювілею Банк «ГЛОБУС» дарує п‘ять відсотків до депозиту!
В рамках святкування свого п‘ятиріччя ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує подарунки своїм клієнтам у вигляді додаткових 5% до базової ставки в гривні. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. «До свого першого ювілею ми розробили депозитну програму «Тримай п‘ять», в рамках якої до нашої базової гривневої ставки 20% річних ми даруватимемо всім клієнтам, хто скористається даною пропозицією та розмістить свої кошти в нашому Банку, додаткові 5%», - повідомив Голова Правління.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк підвищує ставки по депозитам!
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Інформуємо Вас про те, що з 03 жовтня 2012 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищив ставки по депозитах і змінив умови розміщення деяких депозитних вкладів. Зміни стосуються всіх без виключення вкладів депозитної лінійки Банку.
Банк «ГЛОБУС» запустив новий депозитний продукт «Гарантійний».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» розширив свою лінійку депозитних продуктів, запустивши новий вклад «Гарантійний». Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За його словами, дана пропозиція на банківському ринку України унікальна. «Ми впровадили депозит «Гарантійний», тим самим підтвердивши, що віримо у стабільність нашої національної валюти, адже об‘єктивних причин для її знецінення наразі нема. Тому ми готові переконувати і наших клієнтів в цьому, адже Банк гарантує виплату додаткових процентів у разі зменшення курсу гривні», - наголосив Голова Правління.
Банк «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення у Рівному та Києві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Так, відділення №22 у місті Рівному знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри, 14, а столичне відділення №23 працюватиме за адресою вул. Трублаїні, 2-А.
Кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підтверджений на рівні uaА-.
РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. «Позичальник з рейтингом uaА- характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальникам. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося підсумками роботи Банку за перше півріччя 2012 року», - йдеться у повідомленні РА «Експерт-Рейтинг».
Другий квартал 2012 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 5, 638 млн. грн.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбило підсумки роботи у 2 кварталі 2012 року. Так, фінансова звітність свідчить, що Банк отримав прибуток у розмірі 5, 638 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Відділення №13 в м. Миколаїв змінює свою адресу!
Повідомляємо Вас, що, піклуючись про комфорт і зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло Рішення про зміну місцезнаходження відділення № 13 в місті Миколаїв. З 10 вересня 2012 року відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 13 в місті Миколаїв працюватиме за адресою: вулиця Космонавтів, 53/1-а.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Від імені всього колективу нашої фінансової установи хочемо подякувати всім вам за те, що разом з нами допомагаєте реалізовувати наші соціальні ініціативи. Цього разу нашими спільними зусиллями в рамках благодійного проекту з Центром соціальних проектів майбутнього «Допомога дітям» нам з вами вдалося допомогти вихованцям Балахівської школи соціальної реабілітації!
Банк «ГЛОБУС» запустив спільну з Ренесанс-Кредит програму кеш-кредитування.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ТМ «Ренесанс Кредит») підписали договір про співпрацю у напрямку споживчого кредитування фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» почав емісію платіжних карт з чіпом
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» почав випуск платіжних карток з чіпом «MasterCard Standard Chip» та «MasterCard Gold Chip». Про це повідомив начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. За його словами, використання карт з чіпами значно підвищує рівень безпеки під час розрахунків та надає клієнту впевненості у захищеності коштів, розміщених на картковому рахунку.
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Зверніть увагу на зміну тарифів!
Повідомляємо Вам, що з 23.07.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» припиняє продовження терміну дії платіжних карток, випущених згідно ТП «Стандартний». Для продовження терміну дії платіжної картки, випущеної згідно ТП «Стандартний», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує перейти на ТП «Стандартний NEW».
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк підвищує ставки по депозитам!
Інформуємо Вас про те, що з 10 липня 2012 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищує ставки по депозитах. Зокрема, зміни стосуються відсоткових ставок у гривні депозитного вкладу «Класичний». На короткий термін від 31 до 90 днів відсоткова ставка в національній валюті складатиме 18% річних. Для вкладу, розміщеного на термін від 91 до 180 днів, Банк «ГЛОБУС» пропонує ставку на рівні 19% річних. При розміщенні вкладу на термін від 181 до 730 днів клієнт отримає 20% річних.
Банк «ГЛОБУС» підтримав Фан-фестиваль «Сільпо Єврофан-2012»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» виступив генеральним партнером міжнародного футбольного фан-фестивалю «Сільпо Єврофан-2012», що проходив у Львові з 28 червня по 1 липня. За словами Заступника Голови Правління Сергія Коцупатрого, Банк «ГЛОБУС» - соціально відповідальна фінансова установа, яка приділяє особливу увагу життю суспільства.
Банк «ГЛОБУС» став учасником проекту «Відкриваймо Україну разом з MasterCard®!»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» та компанія MasterCard пропонують клієнтам Банку стати учасниками акції «Відкриваймо Україну разом з MasterCard®!». Даний проект стартував 10 червня та триватиме до 30 листопада поточного року.
Сезони вдалих покупок разом з Банком «ГЛОБУС» та компанією MasterCard®.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» долучився до програми «Сезони вдалих покупок», започаткованої компанією MasterCard.® Учасником програми може стати будь-який держатель карт MasterCard® або Maestro®, який розраховується картками в мережі партнерів програми за товари та послуги. Крім того, кожен учасник гарантовано отримає знижки або додаткові привілеї та бонуси.
До уваги клієнтів! В керівному складі Банку відбулися зміни.
Наглядова Рада ПАТ «КБ «ГЛОБУС» 28 травня звільнила від обов'язків члена правління, заступника голови правління Віктора Вікторовича Діденка і з 29 травня призначила замість нього Олену Анатоліївну Сильнягіну. До призначення членом правління, заступником голови правління Олена Сильнягіна з лютого 2011 року була Головою Наглядової Ради Банку «ГЛОБУС». Таким чином, кількісний склад Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» не змінився. На даний момент до складу правління Банку входить 6 осіб.
У складі Наглядової Ради Банку "ГЛОБУС" відбулися зміни.
Рішенням позачергових Загальних Зборів Акціонерів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №2 від 28 травня 2012 року затверджені зміни складу Наглядової Ради Банку шляхом призначення на посаду Голови Наглядової Ради Банку «ГЛОБУС» з 29 травня 2012 року строком на три роки представника акціонера Банку Рибитви Олександра Анатолійовича.
Банк «ГЛОБУС» запустив Contact-центр
Для підвищення якості обслуговування клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запровадив інформаційну службу клієнтської підтримки - Сontact-центр. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Хочемо поділитися з Вами підсумками однієї з соціальних програм, яку наш Банк проводить спільно з Центром соціальних проектів майбутнього. Так, в рамках одного із спільних проектів, співорганізаторами були передані товари першої необхідності для вихованок Охтирської школи соціальної реабілітації. До списку закупівлі увійшли засоби особистої гігієни, товари для школи, побутова хімія, папір і т. д.
У 1 кварталі 2012 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 4,4 млн. грн.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбив підсумки роботи у 1 кварталі 2012 року. Згідно фінансової звітності, Банк отримав прибуток у розмірі 4,4 млн. грн. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. За його словами, даний результат майже вдвічі перевищує показники аналогічного звітного періоду минулого року та підтверджує стабільну динаміку прибутковості Банку.
Банки готуються до відтоку вкладів і скорочують кредитування напередодні виборів - експерти.
prostobank.ua Банкіри не виключають відтік вкладників напередодні парламентських виборів в жовтні 2012 року. Для того щоб уникнути проблем з ресурсами восени, банки нарощують кількість коштів на коррахунках і призупиняють кредитування.
Особлива інформація ПАТ «КБ «ГЛОБУС»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» повідомляє, що операційним управлінням ПАТ «Фондова біржа ПФТС» прийнято рішення про переведення іменних відсоткових облігацій ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Серії А до Котирувального списку ПФТС 2-го рівня у відповідності з пунктом 5.28 Правил ПАТ «Фондова біржа ПФТС». Рішення набуває чинності з 02.04.2012 р.
Новий продукт від Банку «ГЛОБУС» - віртуальна карта MasterCard Virtual
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» впровадив новий продукт – карту MasterCard Virtual. Карта призначена виключно для проведення розрахунків в мережі Інтернет. Про це повідомив Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. «Розробляючи карту Virtual, ми керувалися, перш за все, бажанням запропонувати зручний і, головне, безпечний продукт, для тих, хто звик оплачувати товари і послуги у всесвітній мережі Інтернет. Ми йдемо в ногу з часом і розуміємо, що з кожним днем таких людей, які цінують свій час і гроші, стає у нас в країні все більше», - наголосив Сергій Коцупатрий.
РА «Експерт-Рейтинг» підвищила кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» до рівня uaBBB+
Рейтингова агенція "Експерт-рейтинг" підвищила кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB+. Про це повідомив Заступник Голови Правління банку Сергій Коцупатрий. Приймаючи рішення про підвищення кредитного рейтингу, агентство керувалося даними, опублікованими у звітності банку за 2011 рік.
Розвиток банками цифрових послуг стримує їх дорожнеча.
Українські банки не розвивають активно цифрові послуги через їх дорожнечу і нерозвиненість технологій - пояснюють експерти. Крім цього, слабке проникнення інтернету в сільській місцевості робить термін окупності таких інвестицій занадто довгим.