Дата з
Дата по
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Хочемо поділитися з Вами підсумками однієї з соціальних програм, яку наш Банк проводить спільно з Центром соціальних проектів майбутнього. Так, в рамках одного із спільних проектів, співорганізаторами були передані товари першої необхідності для вихованок Охтирської школи соціальної реабілітації. До списку закупівлі увійшли засоби особистої гігієни, товари для школи, побутова хімія, папір і т. д.
У 1 кварталі 2012 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 4,4 млн. грн.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбив підсумки роботи у 1 кварталі 2012 року. Згідно фінансової звітності, Банк отримав прибуток у розмірі 4,4 млн. грн. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. За його словами, даний результат майже вдвічі перевищує показники аналогічного звітного періоду минулого року та підтверджує стабільну динаміку прибутковості Банку.
Банки готуються до відтоку вкладів і скорочують кредитування напередодні виборів - експерти.
prostobank.ua Банкіри не виключають відтік вкладників напередодні парламентських виборів в жовтні 2012 року. Для того щоб уникнути проблем з ресурсами восени, банки нарощують кількість коштів на коррахунках і призупиняють кредитування.
Особлива інформація ПАТ «КБ «ГЛОБУС»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» повідомляє, що операційним управлінням ПАТ «Фондова біржа ПФТС» прийнято рішення про переведення іменних відсоткових облігацій ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Серії А до Котирувального списку ПФТС 2-го рівня у відповідності з пунктом 5.28 Правил ПАТ «Фондова біржа ПФТС». Рішення набуває чинності з 02.04.2012 р.
Новий продукт від Банку «ГЛОБУС» - віртуальна карта MasterCard Virtual
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» впровадив новий продукт – карту MasterCard Virtual. Карта призначена виключно для проведення розрахунків в мережі Інтернет. Про це повідомив Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. «Розробляючи карту Virtual, ми керувалися, перш за все, бажанням запропонувати зручний і, головне, безпечний продукт, для тих, хто звик оплачувати товари і послуги у всесвітній мережі Інтернет. Ми йдемо в ногу з часом і розуміємо, що з кожним днем таких людей, які цінують свій час і гроші, стає у нас в країні все більше», - наголосив Сергій Коцупатрий.
РА «Експерт-Рейтинг» підвищила кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» до рівня uaBBB+
Рейтингова агенція "Експерт-рейтинг" підвищила кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB+. Про це повідомив Заступник Голови Правління банку Сергій Коцупатрий. Приймаючи рішення про підвищення кредитного рейтингу, агентство керувалося даними, опублікованими у звітності банку за 2011 рік.
Розвиток банками цифрових послуг стримує їх дорожнеча.
Українські банки не розвивають активно цифрові послуги через їх дорожнечу і нерозвиненість технологій - пояснюють експерти. Крім цього, слабке проникнення інтернету в сільській місцевості робить термін окупності таких інвестицій занадто довгим.
До Уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 10 в місті Харків змінює адресу
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо Вас, що, піклуючись про комфорт і зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло Рішення про зміну місцезнаходження відділення № 10 в місті Харків. З 06 квітня 2012 року відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 10 в місті Харків працюватиме в самому центрі міста за адресою: вулиця Римарська, 23. Контактні телефони відділення – (057) 728-54-52, (057) 728-54-53.
До 2015 року українці будуть частіше спілкуватися з банкірами через інтернет - експерти.
Вже через кілька років цифрові банківські послуги стануть основним способом взаємодії жителів українських міст з банком - прогнозують експерти. Втім, банкіри не будуть відмовлятися і від обслуговування клієнтів через відділення.
Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Івано-Франківську
Регіональна мережа ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась ще одним відділенням, яке відкрилось у місті Івано-Франківськ. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. Нове відділення №21 розташоване за адресою вул. Грюнвальдська, 4.
Змінено відсоткові ставки за депозитними вкладами в іноземній валюті для фізичних осіб.
Шановні клієнти! Повідомляємо Вас про те, що Рішенням Комітету з управління активами і пасивами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №14022012-1 від 14.02.2012 р. змінено відсоткові ставки за депозитними вкладами в іноземній валюті для фізичних осіб. Нові відсоткові ставки набирають чинності з 01 березня 2012 року.
До уваги клієнтів! ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку на банківські операції та послуги
Повідомляємо Вам, що з 03.03.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку, а саме: тарифних планів “Зарплатний”,“Стандартний”, “Депозитний”, “Ощадний” та “Корпоративний” на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», затверджених як додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №8 від 27.04.2011р., додатки №2, №3 до Протоколу Тарифного комітету №14 від 08.06.2011р., додаток № 1 до Протоколу Тарифного комітету №28 від 26.10.2011р. та додаток № 1 до Протоколу Тарифного комітету №20 від 12.08.2011р., із змінами та доповненнями.
У 4 кварталі 2011 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 4,777 млн. грн.
За підсумками роботи у 4 кварталі 2011 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримало прибуток у розмірі 4,777 млн. грн. Даний фінансовий результат майже на 0,5 млн. грн. перевершив результат попереднього звітного періоду, а також майже на 60% перевищив результат 4 кварталу 2010 року. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в Києві
В рамках затвердженої стратегії розвитку мережі у 2012 році ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило ще одну свою точку продажів банківських продуктів. 1 лютого гостинно відкрило двері своїм клієнтам відділення №20, що знаходиться за адресою: вул. Ялтинська, 6. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Перші результати спільного проекту благодійного фонду «Надіюсь і вірю» та Банку «ГЛОБУC».
Спільний благодійний проект Банку «ГЛОБУС» та фонду «Сподіваюся і вірю», який стартував у листопаді минулого року, дав перші результати. Завдяки клієнтам Банку, що відгукнулися на заклик про допомогу, вдалося придбати препарат Граноцит для лікування 6-ти річного хлопчика з Донецької області, що страждає складною онкологічною хворобою - нейробластомою.
«Експерт-рейтинг» підтвердив рейтинг банку «ГЛОБУС» на рівні uaBBB
Рейтингова агенція «Експерт-рейтинг» підтвердила кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий. Підтверджуючи кредитний рейтинг, агентство керувалося даними, опублікованими в звітності банку за січень-вересень 2011 року.
Банк «ГЛОБУС» пропонує юридичним особам овердрафт з перших днів обслуговування
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запустив новий кредитний продукт для юридичних осіб – овердрафт «Партнерська підтримка». Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий. За його словами, даний продукт є унікальним на ринку фінансових послуг України.
Банк «ГЛОБУС» пропонує долучитися до благодійної акції допомоги онкохворим дітям
В листопаді стартував спільний благодійний проект благодійного фонду «Надіюсь і вірю» та ПАТ «КБ «ГЛОБУС», в рамках якого кожен бажаючий зможе перерахувати решту, отриману від проведеної банківської операції, на розрахунковий рахунок фонду. Крім того, всі, кому не байдужа доля хворих дітей, зможуть додатково зробити будь-який внесок через каси Банку. Залучені таким чином кошти підуть на закупівлю необхідних ліків та обладнання для лікування онкохворих дітей.
Банк «ГЛОБУС» презентував новий картковий продукт «Ощадний»
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» презентувало новий тарифний план «Ощадний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів Банку. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Чернівцях
Регіональна мережа ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась ще одним відділенням, яке відкрилось у Чернівцях. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Нове відділення №17 розташоване за адресою вул. Ольги Кобилянської, 29.
У вересні Банк «ГЛОБУС» відкрив два нових відділення
На початку вересня ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило два нові відділення у містах Тернопіль та Черкаси. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Відділення № 15 в м. Тернопіль знаходиться за адресою вул. Живова, 37-а, відділення №16 в м. Черкаси – вул. Остафія Дашковича, 34.
Кредитний рейтинг КБ «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaBBB
За підсумками першого півріччя поточного року РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaBBB. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
У серпні Банк «ГЛОБУС» відкрив 2 нові відділення
У серпні 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило 2 нових відділення: в Луганську та Миколаєві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Відділення ПАТ КБ «ГЛОБУС» № 4 в місті Дніпропетровськ змінило адресу
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо, що, дбаючи про комфорт та зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло рішення про зміну місцезнаходження відділення № 4 в місті Дніпропетровськ. З 22 серпня 2011 року відділення ПАТ КБ «ГЛОБУС» № 4 в місті Дніпропетровськ працюватиме в самому центрі міста за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 55.
У Банку «ГЛОБУС» стартувала нова програма лояльності для пенсіонерів
В рамках стратегічного плану розширення продуктового ряду ПАТ «КБ «ГЛОБУС» започаткував нову програму лояльності для пенсіонерів.Умовами програми передбачено збільшення розмірів існуючих відсоткових ставок за депозитним вкладом «Класичний» на 0,5% річних в національній валюті і на 0,25% в іноземній валюті. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
У першому півріччі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн.грн
За підсумками роботи в першому півріччі 2011 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн. Такий результат майже в два рази перевищив показники аналогічного звітного періоду минулого року. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» почав емісію пластикових карт міжнародної платіжної системи MasterCard International
Банк «ГЛОБУС» почав емісію пластикових карток міжнародної платіжної системи MasterCard International з валютами карткового рахунку в гривні, доларах США та Євро. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Літня депозитна акція «Золота інвестиція» від Банку «ГЛОБУС»!
У Банку «ГЛОБУС» триває літня депозитна акція «Золота інвестиція», умовами якої передбачено підвищення ставок на 1% на розміщення депозиту в безготівковому золоті у зливках більше, ніж 500 грамів. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «Глобус» відкрив відділення в Чернігові
14 червня 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило відділення №12 в м. Чернігів за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 24. «Новостворене відділення Банку «ГЛОБУС» пропонує клієнтам широкий спектр банківських послуг, якісне обслуговування, можливість отримати кредити, а також примножити власний капітал, скориставшись будь-якою банківською програмою на вигідних умовах», - зазначив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.