Дата з
Дата по
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України
За підсумками рейтингу надійності українських банків, який проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 24 місце з 85 можливих. Про це повідомив заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Банк «ГЛОБУС» презентував оновлену лінію депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновило лінію депозитних продуктів для юридичних та фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий. За його словами, оновлений ряд депозитів відповідає вимогам ринку, а кожен депозитний продукт вирізняється прозорістю, зручністю та простотою.
ВАТ КБ «Глобус» перейменовано у ПАТ «КБ «Глобус»
На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» назву Відкритого акціонерного товариства «Комерційний банк «Глобус» змінено на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».
КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва.
Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki.
Банк «Глобус» підтримав 8-й міжнародний дитячий конкурс ім. П.І. Чайковського
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» спільно із Творчою фундацією «Наше» підтримали 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І. Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.
РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-
Киев 22 октября 2010 года РА «Эксперт-Рейтинг» подтверждает кредитный рейтинг «ОАО Коммерческий банк «Глобус» по национальной шкале на уровне uaBBB-.
Банк «Глобус» відкрив відділення в Дніпропетровську
Розширюючи регіональну мережу і забезпечуючи клієнтам більш зручний та оперативний доступ до основних банківських продуктів в південно-східному регіоні України, Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення № 4 в м. Дніпропетровськ
Банк «Глобус» відкрив відділення в Запоріжжі
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення в м. Запоріжжя за адресою вул. Сталеварів, 4. Відділення № 2 в м. Запоріжжя надає весь спектр банківських послуг для юридичних та фізичних осіб.
Банк «Глобус» став офіційним партнером Всеукраїнського депозитарію цінних паперів
З 2010 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) стало офіційним партнером Всеукраїнського депозитарію цінних паперів (ВДЦП) з питань дематеріалізації цінних паперів.