Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» підтвердив виконання нормативів НБУ
В рамках програми регулярного послідовного контролю за кредитними рейтингами Банків РА "Експерт-Рейтинг" перевірило надану ПАТ "Комерційний банк "ГЛОБУС" інформацію і повідомляє наступне: 1. Банк дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України; 2. Банк не віднесено НБУ до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ; 3. Банк у відповідності з чинним законодавством, правилами та процедурами Банку своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед вкладниками: фізичними та юридичними особами.
Нова послуга для клієнтів Банку «ГЛОБУС» - страхування життя з унікальним безкоштовним сервісом повернення загублених речей
В рамках партнерської програми зі страховою компанією Юпітер Vienna Insurance Group клієнти Банку «ГЛОБУС» з 18.05.15 отримують можливість оформити договір страхування життя з унікальним безкоштовним сервісом повернення загублених речей.
Інтернет-банкінг – нова ступінь фінансової свободи
Які умови безпеки систем інтернет-банкингу вважаються сьогодні найбільш ефективними? Які основні тенденції в сфері безпеки останнього року? Яким чином в цілому буде розвиватися інтернет-банкінг у другій половині 2015 року? Яким чином змінився попит на послугу за останній рік? Яку роль відіграє наявність і функціонал інтернет-банкінгу для клієнтів, коли вони приймають рішення про співпрацю з тим чи іншим банком? На питання фінансового порталу Простобанк відповідає операційний директор Банку «ГЛОБУС» Сергій Клевайчук.
Національна система масових електронних платежів: переваги та можливості розвитку
Потреба України в розвиненій системі національних платежів сьогодні набагато вища, ніж була раніше. За словами експертів, національна система масових електронних платежів зможе зробити більш дешевим пластик для споживача, позитивно вплинути на курс долара і навіть знизити вартість кредитних ресурсів. Чого досягла оновлена НСМЕП за останні два роки і коли очікувати суттєвих змін на ринку у зв'язку з її розвитком? На ці питання для фінансового порталу Простобанк відповідає начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Зміни у складі Правління Банку «ГЛОБУС»
Відповідно до рішення Наглядової ради ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (протокол №12 від 22.04.2015 р.) Пашкін Володимир Ілліч призначен заступником Голови Правління та обран членом Правління Банку з 22 квітня 2015 року.
Поповнення готівковими коштами платіжних карт MasterCard Банку «ГЛОБУС» через мережу платіжних термі
Банк «ГЛОБУС» пропонує своїм клієнтам скористатися послугою поповнення готівковими коштами карток МПС MasterCard через всеукраїнську мережу платіжних терміналів EasyPay - MoneySend. Послуга MoneySend - це зручний і швидкий спосіб переказу готівкових коштів на карту MasterCard за допомогою платіжних терміналів EasyPay. Достатньо знати лише номер картки отримувача щоб відбулося зарахування коштів
Зміни у складі Наглядової ради Банку «ГЛОБУС»
Рішенням засідання чергових Загальних Зборів Акціонерів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №1 від 17.04.2015 р. членом Наглядової ради Банку з 20 квітня 2015 року обрано представника акціонера Бортника Василя Миколайовича. Строк повноважень складає три роки.
Зміни у складі Ревізійної комісії Банку «ГЛОБУС»
Рішенням засідання чергових Загальних Зборів Акціонерів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №1 від 17.04.2015 р. припинено повноваження Голови і членів Ревізійної комісії з 17 квітня 2015 року у кількості трьох осіб, а саме: Голови Ревізійної комісії Банку - Антонюка Ігоря Івановича, Членів Ревізійної комісії Банку - Бортника Василя Миколайовича та Гачківського Павла Володимировича.
Ринок банківських депозитів: тенденції та перспективи
Сьогодні банківська система України переживає складний період, що значною мірою впливає на довіру населення до роботи та надійності банків. Основним показником довіри вкладників є динаміка відтоку банківських депозитів.
Банк "ГЛОБУС" підтвердив виконання нормативів НБУ
В рамках програми регулярного послідовного контролю за кредитними рейтингами Банків РА "Експерт-Рейтинг" проаналізувало надану ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» інформацію і повідомляє наступне: Станом на 08 квітня 2015 року ПАТ "КБ "ГЛОБУС": 1. Дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України; 2. Банк не віднесено НБУ до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ; 3. Банк у відповідності до чинного законодавства, правил та процедур Банку своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед вкладниками: фізичними та юридичними особами.
Банк «ГЛОБУС» підтримав благодійний проект «100 000 книжок для сільських бібліотек»
Банк «ГЛОБУС» приєднався до благодійного проекту «100 000 книжок для сільських бібліотек», який був ініційован Фундацією Дарини Жолдак, за підтримки компанії «Нова пошта» і телеканалу «Україна». Мета проекту - зібрати значну кількість цікавих дитячих книжок для сільських бібліотек.
Зміни у складі Правління Банку "ГЛОБУС"
Відповідно до рішення засідання Наглядової Ради ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (протокол №7 від 23.03.2015) призначено Євчук Галину Петрівну заступником Голови Правління та обрано її членом Правління Банку з 23 березня 2015 року.
Поїздка на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА разом з Банком «ГЛОБУС» та MasterCard!
В рамках партнерської програми з міжнародною платіжною системою MasterCard в Банку «ГЛОБУС» стартувала нова акція, в ході якої держателі платіжних карток MasterCard отримають унікальну можливість виграти головний приз - поїздку на двох на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, який відбудеться 6 червня 2015 на стадіоні «Олімпіаштадіон» в Берліні.
ПАТ "Комерційний банк "Глобус" підтверджує звання надійної фінансової установи України 11.03.2015р.
РА "Експерт-Рейтинг" підтвердила рейтинг ПАТ "Комерційний банк "Глобус" на рівні uaА +, що свідчить про стабільно високу кредитоспроможність Банку в порівнянні з іншими учасниками банківського ринку.
Банк «ГЛОБУС» продовжує підтверджувати виконання нормативів НБУ.
В рамках програми регулярного послідовного контролю за кредитними рейтингами Банків РА «Експерт-Рейтинг» перевірило надану ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» інформацію і повідомляє наступне: 1. Банк дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України; 2. Банк не віднесено НБУ до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ; 3. Банк відповідно до чинного законодавства, правил і процедур Банку своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед вкладниками: фізичними та юридичними особами.
Банк «ГЛОБУС» заявляє про безпідставність звинувачень, що з‘явились у ЗМІ.
У відповідь на безпідставні звинувачення у ЗМІ Банк «ГЛОБУС» офіційно повідомляє. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» дотримується усіх норм чинного законодавства України, чітко виконує всі нормативи та рекомендації НБУ, у тому числі і з питань виконання вимог чинного законодавства щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.
Підтверджено кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС».
18 лютого 2015 рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA+. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Згідно з критеріями рейтингу, позичальник з рейтингом uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося основними підсумками роботи Банку за 2014 рік.
Банк «ГЛОБУС» збільшує ставки по депозитах для фізосіб.
У зв'язку з підвищенням Національним банком України з 6 лютого облікової ставки з 14% до 19,5% річних, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» змінив ставки за вкладами у гривні за програмою «Класичний», а також вніс зміни до програми лояльності «Бонус» для постійних клієнтів. Тепер з 06 лютого максимальна ставка вкладу, оформленого за програмою «Класичний» з урахуванням бонусу для постійних клієнтів, становитиме:
У 4 кварталі 2014 року Банк «ГЛОБУС» примножив свій прибуток.
Четвертий квартал 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» закінчив з прибутком у розмірі 2,467 млн. грн. Підсумки роботи в останньому кварталі минулого року показали, що даний показник прибутку перевершив прибуток третього кварталу минулого року майже в півтора рази. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» підтвердив виконання нормативів НБУ.
В рамках програми регулярного послідовного контролю за кредитними рейтингами Банків РА «Експерт-Рейтинг» перевірило надану ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» інформацію і повідомляє наступне: Станом на 22 січня 2015 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС»: 1. Дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України; 2. Банк не віднесено НБУ до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ; 3. Банк відповідно до чинного законодавства, правилами і процедурами Банку своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед вкладниками: фізичними та юридичними особами.
Банк «ГЛОБУС» в числі переможців рейтингу торговців ПФТС за підсумками 2014 року.
Згідно оприлюдненої Фондовою біржею ПФТС інформації ПАТ «КБ «ГЛОБУС» входить в число лідерів учасників торгів за підсумками 2014 року. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Чи готові підтримувати нові бізнес-ідеї в Україні.
Більше десятка цікавих, а також інвестиційно-привабливих проектів з самих різних сфер були представлені на відкритому фіналі Битви Проектів. В ході заходу учасники та організатори поділилися нюансами створення і просування найкращих ідей бізнес-стартапів, розповіли про переспективи розвитку даного напрямку в Україні, а також необхідності особистої участі у фінансуванні цих проектів представниками банківського сектору.