Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» нагороджено відзнакою ПАРД.
За активне сприяння розвитку фондового ринку України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» нагороджено Відзнакою Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв (ПАРД). Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності Банку «ГЛОБУС» Олена Ситенко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»!
У зв’язку з тим, що 05 листопада 2014 року набула чинності Постанова Національного банку України від 03.11.2014 року «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим» звертаємо Вашу увагу на наступне.
Перетвори покупки на незабутню подорож до Європи – акція MasterCard® та Банку «ГЛОБУС».
Банк «ГЛОБУС» долучився до акції від міжнародної платіжної системи MasterCard®, яка проходитиме з 1 листопада по 21 грудня 2014 року. Взяти участь в акції можуть всі клієнти, що мають картки Банку «ГЛОБУС», та оплачують покупки та послуги з допомогою карток MasterCard® або Maestro® на суму від 50 гривень у будь-яких торгових точках України та в Інтернеті. При цьому чеки за оплачені з допомогою карток покупки необхідно зареєструвати. Це дасть змогу кожному учасникові гарантовано отримати сертифікати в кіно, а також щотижня отримати шанс виграти незабутню подорож до Європи!
У третьому кварталі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 1,657 млн. грн.
За підсумками роботи у третьому кварталі поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 1,657 млн. грн. А наростаючим підсумком з початку року прибуток склав 5,198 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» увійшов у двадцятку рейтингу надійності депозитів.
За підсумками рейтингу надійності депозитних вкладів, який щоквартально проводить РА «Стандарт-Рейтинг», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до ТОП-20 банків, зайнявши 19 позицію. Такий результат був присвоєний депозитам Банку, згідно з отриманою оцінкою rd.1 (pi) і підсумковим абсолютним показником 6,5025 балів. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку! Роз'яснення щодо останніх нововведень в валютне регулювання.
НБУ встановив ліміт на купівлю валюти в еквіваленті трьох тисяч гривень в день, а також заборонив зняття валюти в банкоматі. Крім цього, встановлено обмеження на переведення в готівку коштів з поточних і карткових рахунків, як у гривні, так і у валюті. Роз'яснення щодо останніх законодавчих ініціатив регулятора для спеціалізованого банківського порталу Prostobank.ua надав начальник операційного департаменту Банку «ГЛОБУС» Сергій Клевайчук.
Кількість грошових переказів в системі Банку «ГЛОБУС» збільшилась на 45%.
Кількість грошових переказів в системі ПАТ «КБ «ГЛОБУС» продовжує тенденцію зростання. Так, у серпні поточного року через відділення Банку «ГЛОБУС» було відправлено та отримано більше 1250 грошових переказів у різних валютах, що на 45% більше, ніж у січні цього року. Про це повідомив начальник департаменту по роботі з клієнтами Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін. За його словами, така позитивна динаміка спостерігається з самого початку поточного року.
НБУ скасував заборону на валютне кредитування.
Національний банк України постановою від 9 вересня 2014 року №557 вніс поправки до своєї постанови від 20 серпня 2014 року №515 «Про врегулювання ситуації на валютному ринку України», вилучивши з неї пункт 5, який обмежував надання суб’єктам господарювання кредитів в іноземній валюті.
Що робити мобілізованому позичальникові, якщо він не встиг повідомити банк про призов?
Якщо позичальник, який не може погашати кредит у зв'язку з військовими діями на сході країни і при цьому не встиг попередити про це банк (наприклад, знаходиться на сході з травня-2014 року, або поранений і лежить в госпіталі, і не може звернутися в банк самостійно, чи може його інтереси представляти його дружина, якщо немає оформленої довіреності? На що можна розраховувати в такому випадку? Для спеціалізованого банківського порталу Prostobank.ua питання коментував начальник юридичного управління Банку «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!
Звертаємо Вашу увагу, що 02 вересня поточного року набрала чинності Постанова Національного банку України від 29.08.2014 року №540, якою передбачено, зокрема, що всі грошові перекази в іноземній валюті для виплати готівкою без відкриття рахунків, які надходять з-за кордону на користь фізичних осіб, будуть виплачуватись у національній валюті.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інфомація щодо зміни тарифів.
Шановні клієнти Банку! Інформуємо, що з 1 вересня поточного року набувають чинності зміни та доповнення до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а саме:
Кількість карток, емітованих Банком «ГЛОБУС», зростає.
За вісім місяців поточного року кількість карток, емітованих Банком «ГЛОБУС», зросла майже вдвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Так, з початку 2014 року Банк емітував 3 400 карток міжнародної платіжної системи MasterCardWorldwide. Про це повідомив Голова Правління Банк «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» продовжує тенденцію нарощування клієнтської та ресурсної бази.
За вісім місяців поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» суттєво збільшив свою клієнтську базу. Так, з початку року новими клієнтами Банку стали понад 2 500 фізичних осіб та 800 компаній. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Збільшення числа контрагентів посприяло й збільшенню ресурсної бази Банку, яка з початку року показала приріст 12,33% або 193,2 млн. грн. В основному приріст відбувся за рахунок залучення коштів юридичних осіб.
Надійність депозитів Банку «ГЛОБУС» підтверджено на хорошому рівні.
Черговий рейтинг надійності депозитів українських банків, що вже вдруге проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», підтвердив надійність депозитів Банку «ГЛОБУС» на рівні «хороший». Такий результат було присвоєно депозитам Банку згідно отриманої підсумкової оцінки rd.2(pi) та підсумкового показника 3,842 бали. В свою чергу такі показники забезпечили 16 позицію надійності вкладів Банку з 84 фінансових установ, що аналізувались в ході дослідження.
Банк «ГЛОБУС» вкотре зайняв лідируючі позиції серед учасників торгів на біржі ПФТС.
За підсумками торгів, проведених у травні-липні поточного року на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» стабільно входив в десятку лідерів по торгівлі ОВДП. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За даними ПФТС, за кількістю проведених торгових операцій з облігаціями внутрішньої державної позики у травні Банк «ГЛОБУС» впевнено зайняв 6 позицію. Червневі показники торгів ОВДП Банком «ГЛОБУС» визначили йому 8-ме місце, а в липні поточного року – 4 місце.
Як ліквідність застави впливає на суму кредиту?
Не дивлячись на те, що ситуація в банківському ринку залишається досить напруженою, банки відновлюють активні кредитні операції. За даними Національного банку України, в червні 2014 року банки України видали підприємствам і організаціям нових кредитів на суму 105, 9 млрд. грн. При цьому, багато експертів банківського ринку заявляють, що одним з головних вимог при розгляді пакету документів для отримання кредиту компанією-позичальником є наявність ліквідної застави. На яку ж частину вартості застави компанія-позичальник може отримати кредит сьогодні? Які застави банкіри сьогодні вважаються найбільш ліквідними? На це питання для спеціалізованого банківського порталу prostobiz.ua відповіла начальник департаменту кредитного бізнесу Банку «ГЛОБУС» Лідія Ковальчук.
Експерт: депозитні вклади краще зберігати в різних валютах.
У зв‘язку зі зростанням не лише курсу іноземних валют, а й депозитних ставок, гроші слід зберігати в банках в різних валютах. Таку пораду в ефірі телеканалу ТВі дав начальник департаменту по роботі з клієнтами Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін. За його словами, диверсифікація депозитного вкладу має виглядати наступним чином: 50% вкладу варто розмістити у національній валюті, решту 50% - в іноземній.
Чи завжди ставка по депозиту вище середньоринкового рівня свідчить про нестачу ресурсів банку?
В умовах напруженої військової та політичної обстановки, а також ситуації в банківському секторі, останнім часом все ж спостерігається невисоке, проте більш-менш стабільне зростання рівня довіри населення до банківської системи. Гроші населення починає повертати в банки. Однак тут вкладники стикаються з питанням, а якому ж із банків довіряти: тому, хто пропонує завищені відсотки або все ж банку з середнім рівнем дохідності за депозитами. Маючи гіркий досвід кількох економічних і банківських криз за останні 10 років, спостерігаючи за ліквідацією гравців банківського ринку, які широко пропонували депозити під дуже високі відсотки, в нинішній ситуації населення все більш обдумано і обережно підходить до вирішення цього питання. Тут, актуальним стає питання: а чи завжди ставка по депозиту вище середньоринкового рівня свідчить про те, що в банку гостра нестача ресурсів?
Банк «ГЛОБУС» відновлює активне готівкове кредитування.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відновлює свою діяльність в напрямку готівкового кредитування фізичних осіб. В рамках підготовки до активних продажів готівкових кредитів Банк розширив перелік банків-партнерів, спільно з якими співпрацює в даному напрямку, а також оновив спектр кредитних програм. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» розпочинає надання послуг факторингу.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» розширив спектр фінансових послуг, запровадивши послугу факторингу з правом регресу для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, що поставляють продукцію покупцям на умовах відстрочення платежу. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інфомація щодо зміни банка-кореспонтента.
У зв’язку із закриттям ПАТ «КБ «ГЛОБУС» кореспондентського рахунку в російських рублях (RUB) у ВАТ «Собінбанк», м. Москва, РФ повідомляємо, що надходження за реквізитами цього банку зараховуватися не будуть. Для розрахунків у російських рублях ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив новий кореспондентський рахунок в АБ «Укргазбанк», м. Київ, Україна.
Банк «ГЛОБУС» оновив умови овердрафтної програми для малого та середнього бізнесу.
Банк «ГЛОБУС» відновлює роботу в напрямку кредитування юридичних осіб. Для цього були затверджені оновлені умови програми кредитування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців «Овердрафт». Про це повідомив начальник департаменту по роботі з клієнтами Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС» роз‘яснення щодо оподаткування пасивних доходів громадян.
04 липня поточного року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів». Деталі нововведення та роз‘яснення щодо адміністрування даного податку надав начальник юридичного управляння Банку «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
Банк «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах для фізосіб.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 18 липня поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах і умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів у національній валюті в рамках депозитної програми «Класичний».
У другому кварталі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн.
За підсумками роботи у другому кварталі поточного року, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн., що майже в два рази більше, ніж за попередній звітний період. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Як правильно і без проблем скористатися гривневою карткою за кордоном.
У розпал сезону відпусток у закордонні поїздки багато хто вирішує брати з собою гроші не готівкою, а на картці. Тому хотілося б більш детально роз'яснити своїм клієнтам всі тонкощі розрахунків за кордоном: як рахується курс обміну валют при безготівковій купівлі за кордоном, яку комісію бере банк-емітент і чому в Європі вигідніше платити MasterCard, а в США - картою Visa. На ці та багато інших питань банківського порталу banker.ua відповів начальник відділу платіжних систем ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Новоий варіант Кримінального кодексу призведе до збільшення числа і масштабів шахрайських схем.
Запропоновані в новому варіанті Кримінального кодексу України зміни, які найближчим часом парламент має намір розглянути (законопроект № 4712 від 16 квітня 2014 року), неминуче призведуть до збільшення числа і масштабів шахрайських схем. У першу чергу мова йде про порушення в фінансовій сфері. Роз'яснення стосовно змін, запропонованих у новому варіанті КК, тижневику «Деловая столица» надав начальник юридичного управління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та інших соцвиплат.
Пенсійний фонд України продовжив договір з ПАТ «КБ «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсій та інших соціальних виплат. Рішення щодо продовження співпраці було прийнято на основі висновків Національного банку України щодо фінансового стану та виконання протягом останніх шести місяців економічних нормативів банками, які уповноважені обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів допомоги. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.