Дата з
Дата по
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
З 21 березня змінено ставки по депозитах. Так, зміни торкнулися вкладів у гривні строком від 31 до 90 днів за програмою «Класичний», а також депозитних ліній «Зручна» і «Великий» у гривні. Тепер ставка вкладу, оформленого на строк до 90 днів за програмою «Класичний», становить 23% річних, а з урахуванням бонусу, передбаченого програмою лояльності для постійних клієнтів - 25 % річних.
До уваги клієнтів відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №18 в м. Севастополь.
У зв‘язку з економічною недоцільністю діяльності відділення №18 в м. Севастополь, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло рішення про його закриття. Останній день роботи відділення – 31 березня 2014 року. Акцентуємо увагу на тому, що Банк виконає всі свої зобов‘язання перед клієнтами в повному обсязі. Решта відділень Банку «ГЛОБУС» працюватимуть у звичному режимі.
Весняні подарунки для вихованок Охтирського училища соціальної реабілітації.
З початком весни підведені чергові підсумки спільного благодійного проекту Банку «ГЛОБУС» та БФ «Центр соціальних проектів майбутнього». В рамках даного проекту протягом двох місяців було зібрано кошти для закупівлі товарів першої необхідності для професійного училища соціальної реабілітації міста Охтирка.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
Шановні клієнти Банку! Інформуємо Вас, що з 14.04.2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС», керуючись розділом 7. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування корпоративної платіжної картки (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) та пунктом 6.1. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (для фізичних осіб), вносить зміни до тарифних планів «Стандартний NEW», «Ощадний», «Пенсійний», «Депозитний», «Корпоративний» та «Зарплатний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а саме:
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaA.
Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA. Позичальник з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися новим сервісом електронних платежів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запровадив новий сервіс, за допомогою якого тепер можна через сайт банку проводити електронні платежі. Дана можливість була реалізована в рамках співпраці з електронною системою прийому платежів EasyPay. Сервіс електронних платежів дозволяє оплачувати послуги на адресу понад 550 постачальників послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень, перебуваючи в будь-якій точці світу, використовуючи банківську платіжну карту. Серед послуг, які можна буде оплатити: мобільний зв'язок, комунальні послуги, інтернет, телебачення, телефонний зв'язок, соціальні мережі та багато іншого.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Інформуємо Вас про те, що з 03 березня 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищив ставки по депозитах і змінив умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів «Класичний» та «Прогресивний».
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися оновленою програмою «Бонус».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує постійним клієнтам скористатися оновленою програмою «Бонус». Так, з 26 лютого 2014 року для фізичних осіб, які є постійними клієнтами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку, є співробітниками юридичної особи, яка обслуговується у ПАТ «КБ «ГЛОБУС»), та бажають оформити строковий депозит «Класичний», діє Програма лояльності «Бонус». Умовами даної програми передбачено надання додаткових відсотків річних до діючої процентної ставки депозиту «Класичний».
Завдання банків - підвищити рівень безготівкових розрахунків фізичних осіб - Андрій Білоус
Завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків населення. Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив начальник відділу платіжних систем банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Платіжними картками на сьогодні користується більшість населення. Хоча б тому, що зарплату майже всі отримують на картку. Інше питання - вагома частина цих коштів просто знімається через банкомат. І завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків, платежів за товари та послуги серед населення», - зазначив Андрій Білоус.
Платіжні картки з чіпом мають додатковий захист від шахрайства.
Платіжні картки з чіпом практично не піддаються шахрайським операціям з рахунками клієнтів. Про це в ефірі телеканалу «БТБ» заявив начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Виготовити клон чіпової карти дуже важко, та й дуже затратно, в моїй практиці такого не зустрічалося. Чіпова карта набагато краще захищена, я рекомендую користуватися такими картами»,- зазначив експерт.
Нова пропозиція від Банку «ГЛОБУС» - овердрафт «Зарплатний».
Всім клієнтам, які обслуговуються в рамках зарплатних проектів, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися новою послугою Овердрафт «Зарплатний». Цей короткостроковий кредит дуже зручний, коли власних коштів не достатньо для здійснення покупки або зняття готівки.
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення.
Мережа відділень ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась новим відділенням, що відкрилося в Києві за адресою: вул. Мечникова, 18. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас, що починаючи з 23-го січня 2014 року, система грошових переказів MoneyGram призупиняє послугу відправлення грошових переказів по території України. Обмеження стосується лише внутрішніх переказів, які відправляються з одного міста України і виплачуються в іншому місті України. Дане рішення було прийнято за невеликого попиту на дану послугу.
Подарунки від Святого Миколая для вихованців Криворізької школи-інтернату №9.
Напередодні свята Святого Миколая Банк «ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» побували в гостях у Криворізькій школі - інтернаті № 9. У рамках цього передсвяткового візиту вихованцям школи були передані товари першої необхідності, серед яких гігієнічні засоби, розвиваючі ігри, канцелярські товари та товари для школи, миючі та чистячі засоби, всього більше 560 товарів.
Система грошових переказів «AVERS» почала працювати з системою «FASTER».
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас про те, що з 08 січня 2014 року в міжнародній системі грошових переказів «AVERS» можна буде здійснювати прийом грошових переказів в систему «FASTER». Прийом переказів здійснюватиметься в російських рублях (RUB) , доларах США (USD ) та євро ( EUR).
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та соцвиплат.
Згідно з результатами конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2013 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа банків, з якими продовжені договору на відкриття рахунків для виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги в 2014 році. Всього даний відбір пройшли 63 фінансових установи України з 180. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Зміна тарифу в системі переказів АВЕРС!
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 03.12.2013р . встановлюється єдиний тариф на відправлення переказів по території України в національній валюті і в дол.США (за винятком ВІП-карт і ВІП - договорів) у розмірі 0,8% мінімум 15 грн. від суми переказу! Крім того, з 03.12.2013р. встановлюється новий тариф на відправлення переказів по системі Аверс-Міжнародний до Грузії - 1% від суми переказу.
Нам 6 років! Зі святом Вас, шановні колеги, клієнти, партнери!
Хтось у цьому віці йде в перший клас ... Нами ж за цей час були досягнуті значні результати: ми сформували по-справжньому сильну комманду однодумців, завдяки злагодженій роботі якої нам довіряють наші клієнти та партнери, нас поважають наші колеги по ринку. Ми стабільно ростемо й розвиваємося, наші відділення є практично в кожному регіоні України, разом з нами ростуть і процвітають наші клієнти та партнери. Це наше спільне свято !
Допомога дітям-сиротам з Василькова і Батурина.
В рамках спільної програми «Допомога дітям» представники МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та Банку «ГЛОБУС» доставили товари першої необхідності вихованцям Васильківської спеціалізованої школи-інтернату та Батуринської школи-інтернату. В цілому, більше 300 найменувань товарів було закуплено для потреб вихованців інтернатних установ . Серед найнеобхіднішого: засоби особистої гігієни, розвиваючі ігри, товари для навчання.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
З наближенням Нового року система грошових переказів ВЕЛСЕНД максимально знижує тарифи. Так, з 15.11.2013 по 30.12.2013г. тариф на перекази у гривні на території України становитиме 0,3% мінімум 3 грн.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Інформуємо Вас, що з 11 листопада поточного року Банк «ГЛОБУС» вносить зміни в тарифний план «Стандартний NEW» з урахуванням нової послуги «Туристичне страхування виїжджаючих за кордон», яка надаватиметься партнером Банку «ГЛОБУС» ПрАТ «Європейське туристичне страхування». Дана послуга розрахована на клієнтів, що планують виїжджати за кордон (відпочинок, відрядження), та дає можливість використовувати поліс в консульських установах.
Послуга «Безпечний розрахунок» від Банку «ГЛОБУС».
На виконання Постанови НБУ від 06.06.2013 року №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» та для зручності та убезпечення клієнтів-фізичних осіб, які укладають угоди на суму понад 150 000 грн., ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися послугою «Безпечний розрахунок».
До уваги клієнтів! У складі Правління Банку «ГЛОБУС» відбулися зміни.
Рішенням Наглядової Ради ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (Протокол №31 від 03.10.2013р.) у зв‘язку з поданою заявою про переведення на іншу посаду припинено повноваження члена Правління Коцупатрого Сергія Михайловича. Від тепер С.М. Коцупатрий працюватиме Радником Голови Правління. Новим членом Правління обрано Клевайчука Сергія Володимировича, котрий до цього працював на посаді начальника операційного департаменту ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Акція від Банку «ГЛОБУС»: Прийди в жовтні з дитиною – отримай плюс 1% до депозиту в гривні.
У жовтні Банк «ГЛОБУС» проводить акцію: Прийди з дитиною – отримай плюс 1% до діючих депозитних ставок в гривні. Дана акція розроблена в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень, котрий з ініціативи Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та під егідою Національного банку України в Україні відзначають вже другий рік поспіль.
Банк «ГЛОБУС» долучився до святкування Всесвітнього Дня заощаджень.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підтримав ініціативу проведення в Україні Всесвітнього Дня заощаджень, головними ініціаторами якого є Незалежна асоціація банків України (НАБУ), Національний банк України (НБУ), за підтримки німецького банку розвитку KfW. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками з 24.09.2013 змінено перелік країн, в яких за умовчанням заблокована можливість проводити операції за допомогою чіпових карт.