Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах для фізосіб.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 18 липня поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах і умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів у національній валюті в рамках депозитної програми «Класичний».
У другому кварталі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн.
За підсумками роботи у другому кварталі поточного року, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн., що майже в два рази більше, ніж за попередній звітний період. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Як правильно і без проблем скористатися гривневою карткою за кордоном.
У розпал сезону відпусток у закордонні поїздки багато хто вирішує брати з собою гроші не готівкою, а на картці. Тому хотілося б більш детально роз'яснити своїм клієнтам всі тонкощі розрахунків за кордоном: як рахується курс обміну валют при безготівковій купівлі за кордоном, яку комісію бере банк-емітент і чому в Європі вигідніше платити MasterCard, а в США - картою Visa. На ці та багато інших питань банківського порталу banker.ua відповів начальник відділу платіжних систем ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Новоий варіант Кримінального кодексу призведе до збільшення числа і масштабів шахрайських схем.
Запропоновані в новому варіанті Кримінального кодексу України зміни, які найближчим часом парламент має намір розглянути (законопроект № 4712 від 16 квітня 2014 року), неминуче призведуть до збільшення числа і масштабів шахрайських схем. У першу чергу мова йде про порушення в фінансовій сфері. Роз'яснення стосовно змін, запропонованих у новому варіанті КК, тижневику «Деловая столица» надав начальник юридичного управління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та інших соцвиплат.
Пенсійний фонд України продовжив договір з ПАТ «КБ «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсій та інших соціальних виплат. Рішення щодо продовження співпраці було прийнято на основі висновків Національного банку України щодо фінансового стану та виконання протягом останніх шести місяців економічних нормативів банками, які уповноважені обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів допомоги. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» увійшов в двадцятку банків по приросту депозитів.
За даними Асоціації українських банків, опублікованими в червневому номері журналу «Личный счет», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до двадцятки банків, які показали приріст строкових депозитів за результатами квітня поточного року, зайнявши дванадцяту позицію. Приріст депозитного портфеля Банку «ГЛОБУС» станом на 1 травня 2014 склав 36,495 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку! Змінено умови програми лояльності «Бонус».
З 1 липня 2014 року для фізичних осіб, які є постійними клієнтами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку, є співробітником юридичної особи, яка обслуговується у ПАТ «КБ «ГЛОБУС») та бажають оформити строковий депозит «Класичний» терміном від 31 до 180 днів, діє Програма лояльності «Бонус».
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в Києві.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в самому центрі столиці. Відділення № 26 в місті Києві розташовано за адресою Бессарабська площа, 9/1. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. «Ми продовжуємо успішно реалізовувати стратегію розвитку, і це в період, коли інші банки згортають свою присутність в регіонах. Відділень Банку «ГЛОБУС» стало більше - і це не може не радувати. Нова рекламна кампанія Банку «ГЛОБУС» проходить під гаслом: «Пишайся своєю країною, заробляй з українським банком!». Відкриттям нового відділення ми показали, що пишаємося тим, що працюємо в Україні, віримо в неї, підтримуємо традиції української банківської справи, розвиваємося і допомагаємо примножувати заощадження українському народу», - зазначив Голова Правління.
До уваги клієнтів! Зміни в графіку роботи контакт-центру Банку «ГЛОБУС»!
З 15 червня змінено графік роботи відділу інформаційного обслуговування клієнтів. Відтепер контакт-центр працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00, в неділю інформаційний центр працює з 09:00 до 14:00.
Дію мораторію на відчуження майна, закладеного під валютний кредит, необхідно скасувати.
Дію мораторію на відчуження майна, закладеного під валютний кредит, є великим дестабілізуючим фактором у банківській системі, що вимагає його скасування або призупинення з метою суттєвого доопрацювання за участю Національного банку України, профільних банківських об'єднань і гравців банківського ринку. Таку думку в ефірі аналітичного ток-шоу «У центрі уваги» на телеканалі «Київ» озвучив член правління Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін.
Банк «ГЛОБУС» запускає послугу страхування виїжджаючих за кордон.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оголошує про старт продажів у всіх своїх відділеннях полісів страхування виїжджаючих за кордон. Дана програма буде реалізована спільно із ЗАТ «Європейське туристичне страхування». Про це заявив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, в кожному відділенні Банку клієнти зможуть оформити страховий пакет, в який можна буде включити страхування ризиків, пов'язаних з відмовою або перериванням поїздки, медичну страховку, страхування від нещасних випадків, особливо якщо клієнт виїжджає за кордон для активного відпочинку, страхування багажу, страхування цивільної відповідальності і т.д. Даний вид полісу дає можливість використовувати його в консульських установах.
У дружній команді колективу Банку «ГЛОБУС» поповнення - трьохсотий співробітник!
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» продовжує активно розвиватися. Сьогодні колектив Банку «ГЛОБУС» прийняв до своїх лав великої і дружної команди трьохсотого співробітника. «На сьогоднішній день у Банку «ГЛОБУС» працює триста співробітників. Це єдиний відмінно злагоджений організм. Ми продовжуємо робити ставку на молодих амбітних фахівців, які хочуть рости і розвиватися разом з Банком. Наш трьохсотий співробітник не виняток. Тим більше що він відповідатиме за дуже цікавий і перспективний напрямок у банківській діяльності - факторинг», - зазначила Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Олена Сильнягіна.
Банк «ГЛОБУС» - один з лідерів торгів на фондовій біржі ПФТС.
За підсумками торгів ОВДП, проведених у травні поточного року на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» посів шосте місце, а з початку року стабільно входить в п‘ятірку найактивніших торговців. Про це повідомив заступник начальника управління по роботі з цінними паперами Банку «ГЛОБУС» Євген Підгурський.
Банк «ГЛОБУС» продовжує активно нарощувати клієнтську базу.
За п‘ять місяців поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» збільшив кількість клієнтів-фізичних осіб на 22%, а юридичних осіб – на 19%. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. «Тенденція загального приросту кількості контрагентів стабільно прослідковується від самого початку діяльності Банку. Не зважаючи на непросту ситуацію, в якій опинилася банківська система на початку 2014 року, Банк «ГЛОБУС» продовжував активно працювати з клієнтами та надавати банківські послуги найвищої якості», - зауважив Голова Правління.
Банк «ГЛОБУС» долучився до соціальної ініціативи «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» взяв участь в благодійній програмі «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей», метою якої є покращення матеріально-фінансового становища захисників вітчизни та їх родин. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Дана соціальна ініціатива започаткована в травні поточного року благодійною організацією «Ліга банків України» та має на меті залучення коштів благодійників для підтримки військовослужбовців та членів їх сімей.
Банк «ГЛОБУС» почав співпрацю зі СК «ЮНІВЕС».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» почав співпрацю зі страховою компанією «ЮНІВЕС», про що був підписаний відповідний Договір про співпрацю, предметом якого є встановлення довгострокового партнерства з метою надання взаємовигідних послуг у галузі страхування та банківського обслуговування. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Міндоходів спростувало інформацію щодо відкриття проти Банку «ГЛОБУС» кримінального провадження.
Після офіційного звернення представників Банку «ГЛОБУС» з вимогою спростування розміщеної на офіційному сайті Головного управління Міністерства доходів і зборів України в м. Київ інформації про підозру ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у проведенні сумнівних операцій, а також про відкриття проти Банку кримінального провадження, відомство спростувало дану інформацію. «Обшуки, які проводилися слідчо-оперативними підрозділами ГУ Міндоходів в м. Києві за адресою пров. Куренівський, 19/5, пов'язані з кримінальним провадженням, відкритим по відношенню до клієнтів, рахунки яких були відкриті в вищезгаданому банку. Щодо посадових осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС» кримінальних проваджень порушено не було» - йдеться в повідомленні. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» понад усе цінує довіру своїх клієнтів і від імені Правління Банку відповідально заявляємо, що Банк продовжує працювати в штатному режимі і виконувати весь спектр банківських операцій. Закликаємо також всі засоби масової інформації, які скористалися неправдивою інформацією Міндоходов і розмістили новини про підозру Банку «ГЛОБУС» у проведенні сумнівних операцій, розмістити дане спростування у себе на сторінках сайтів.
Відкритий лист ПАТ «КБ «ГЛОБУС» з вимогою спростування неправдивої інформації, що з‘явилась у ЗМІ.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС», представники засобів масової інформації, представники Міністерства доходів та зборів України! Від імені всього колективу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас з наступним. 28 травня поточного року у приміщенні Головного офісу Банку «ГЛОБУС», що розташований за адресою м. Київ, пров. Куренівський 19/5, СУ ФР ДПІ Печерського району м. Києва було проведено слідчі дії по відношенню до одного з клієнтів Банку. Сьогодні, 29 травня керівник прес-служби Головного управління Міністерства доходів і зборів у Києві Микола Ковтуненко прокоментував низці ЗМІ ситуацію в контексті того, що саме ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підозрюється у проведенні сумнівних операцій. Жодного слова, про те, що інцидент стосується виключно господарської діяльності клієнта, проти якого порушено провадження, у коментарі офіційної особи Міністерства доходів і зборів озвучено не було.
До уваги клієнтів Банку! Призупиняють роботу два відділення Банку «ГЛОБУС».
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»! У зв’язку з загрозою масових заворушень та з метою забезпечення вимог безпеки відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 14 у м. Луганськ та відділення № 25 у м. Донецьк, Правління Банку прийняло рішення щодо тимчасово призупинити роботи з 27 травня поточного року вище викладених відділень до особливого розпорядження.
Що робити якщо вкрали гроші з банківської картки?
З погіршенням ситуації на банківському ринку країни з початку року почастішали випадки шахрайства, пов'язаного з використанням платіжних карт. Все частіше з'являються нові способи вкрасти наші кревні з карткових банківських рахунків. Як б не парадоксально це звучало, але з удосконаленням технологій безпеки карт і карткових рахунків, свої навички та вміння вдосконалять і шахраї. Що ж робити власнику картки, якщо все-таки гроші з його карткового рахунку були викрадені, як від цього себе убезпечити і яких заходів слід вживати у випадку виявлення крадіжки розповідає начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Донецьку.
3 квітня розпочало свою роботу нове відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у місті Донецьк. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Відділення №25 в м. Донецьк знаходиться за адресою: вул. Університетська, 93 і працює з 9.00 до 18.00 без перерви на обід.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»!
Інформуємо вас, що з метою підвищення якості обслуговування клієнтів з 01 квітня 2014 року ПАТ «ГЛОБУС» запроваджує спрощену процедуру укладання договорів на відкриття карткових рахунків з фізичними особами з використанням публічного договору.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
З 21 березня змінено ставки по депозитах. Так, зміни торкнулися вкладів у гривні строком від 31 до 90 днів за програмою «Класичний», а також депозитних ліній «Зручна» і «Великий» у гривні. Тепер ставка вкладу, оформленого на строк до 90 днів за програмою «Класичний», становить 23% річних, а з урахуванням бонусу, передбаченого програмою лояльності для постійних клієнтів - 25 % річних.
До уваги клієнтів відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №18 в м. Севастополь.
У зв‘язку з економічною недоцільністю діяльності відділення №18 в м. Севастополь, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло рішення про його закриття. Останній день роботи відділення – 31 березня 2014 року. Акцентуємо увагу на тому, що Банк виконає всі свої зобов‘язання перед клієнтами в повному обсязі. Решта відділень Банку «ГЛОБУС» працюватимуть у звичному режимі.
Весняні подарунки для вихованок Охтирського училища соціальної реабілітації.
З початком весни підведені чергові підсумки спільного благодійного проекту Банку «ГЛОБУС» та БФ «Центр соціальних проектів майбутнього». В рамках даного проекту протягом двох місяців було зібрано кошти для закупівлі товарів першої необхідності для професійного училища соціальної реабілітації міста Охтирка.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
Шановні клієнти Банку! Інформуємо Вас, що з 14.04.2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС», керуючись розділом 7. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування корпоративної платіжної картки (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) та пунктом 6.1. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (для фізичних осіб), вносить зміни до тарифних планів «Стандартний NEW», «Ощадний», «Пенсійний», «Депозитний», «Корпоративний» та «Зарплатний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а саме:
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaA.
Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA. Позичальник з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися новим сервісом електронних платежів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запровадив новий сервіс, за допомогою якого тепер можна через сайт банку проводити електронні платежі. Дана можливість була реалізована в рамках співпраці з електронною системою прийому платежів EasyPay. Сервіс електронних платежів дозволяє оплачувати послуги на адресу понад 550 постачальників послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень, перебуваючи в будь-якій точці світу, використовуючи банківську платіжну карту. Серед послуг, які можна буде оплатити: мобільний зв'язок, комунальні послуги, інтернет, телебачення, телефонний зв'язок, соціальні мережі та багато іншого.