Дата з
Дата по
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Інформуємо Вас про те, що з 03 березня 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищив ставки по депозитах і змінив умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів «Класичний» та «Прогресивний».
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися оновленою програмою «Бонус».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує постійним клієнтам скористатися оновленою програмою «Бонус». Так, з 26 лютого 2014 року для фізичних осіб, які є постійними клієнтами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку, є співробітниками юридичної особи, яка обслуговується у ПАТ «КБ «ГЛОБУС»), та бажають оформити строковий депозит «Класичний», діє Програма лояльності «Бонус». Умовами даної програми передбачено надання додаткових відсотків річних до діючої процентної ставки депозиту «Класичний».
Завдання банків - підвищити рівень безготівкових розрахунків фізичних осіб - Андрій Білоус
Завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків населення. Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив начальник відділу платіжних систем банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Платіжними картками на сьогодні користується більшість населення. Хоча б тому, що зарплату майже всі отримують на картку. Інше питання - вагома частина цих коштів просто знімається через банкомат. І завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків, платежів за товари та послуги серед населення», - зазначив Андрій Білоус.
Платіжні картки з чіпом мають додатковий захист від шахрайства.
Платіжні картки з чіпом практично не піддаються шахрайським операціям з рахунками клієнтів. Про це в ефірі телеканалу «БТБ» заявив начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Виготовити клон чіпової карти дуже важко, та й дуже затратно, в моїй практиці такого не зустрічалося. Чіпова карта набагато краще захищена, я рекомендую користуватися такими картами»,- зазначив експерт.
Нова пропозиція від Банку «ГЛОБУС» - овердрафт «Зарплатний».
Всім клієнтам, які обслуговуються в рамках зарплатних проектів, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися новою послугою Овердрафт «Зарплатний». Цей короткостроковий кредит дуже зручний, коли власних коштів не достатньо для здійснення покупки або зняття готівки.
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення.
Мережа відділень ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась новим відділенням, що відкрилося в Києві за адресою: вул. Мечникова, 18. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас, що починаючи з 23-го січня 2014 року, система грошових переказів MoneyGram призупиняє послугу відправлення грошових переказів по території України. Обмеження стосується лише внутрішніх переказів, які відправляються з одного міста України і виплачуються в іншому місті України. Дане рішення було прийнято за невеликого попиту на дану послугу.
Подарунки від Святого Миколая для вихованців Криворізької школи-інтернату №9.
Напередодні свята Святого Миколая Банк «ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» побували в гостях у Криворізькій школі - інтернаті № 9. У рамках цього передсвяткового візиту вихованцям школи були передані товари першої необхідності, серед яких гігієнічні засоби, розвиваючі ігри, канцелярські товари та товари для школи, миючі та чистячі засоби, всього більше 560 товарів.
Система грошових переказів «AVERS» почала працювати з системою «FASTER».
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас про те, що з 08 січня 2014 року в міжнародній системі грошових переказів «AVERS» можна буде здійснювати прийом грошових переказів в систему «FASTER». Прийом переказів здійснюватиметься в російських рублях (RUB) , доларах США (USD ) та євро ( EUR).
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та соцвиплат.
Згідно з результатами конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2013 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа банків, з якими продовжені договору на відкриття рахунків для виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги в 2014 році. Всього даний відбір пройшли 63 фінансових установи України з 180. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Зміна тарифу в системі переказів АВЕРС!
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 03.12.2013р . встановлюється єдиний тариф на відправлення переказів по території України в національній валюті і в дол.США (за винятком ВІП-карт і ВІП - договорів) у розмірі 0,8% мінімум 15 грн. від суми переказу! Крім того, з 03.12.2013р. встановлюється новий тариф на відправлення переказів по системі Аверс-Міжнародний до Грузії - 1% від суми переказу.
Нам 6 років! Зі святом Вас, шановні колеги, клієнти, партнери!
Хтось у цьому віці йде в перший клас ... Нами ж за цей час були досягнуті значні результати: ми сформували по-справжньому сильну комманду однодумців, завдяки злагодженій роботі якої нам довіряють наші клієнти та партнери, нас поважають наші колеги по ринку. Ми стабільно ростемо й розвиваємося, наші відділення є практично в кожному регіоні України, разом з нами ростуть і процвітають наші клієнти та партнери. Це наше спільне свято !
Допомога дітям-сиротам з Василькова і Батурина.
В рамках спільної програми «Допомога дітям» представники МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та Банку «ГЛОБУС» доставили товари першої необхідності вихованцям Васильківської спеціалізованої школи-інтернату та Батуринської школи-інтернату. В цілому, більше 300 найменувань товарів було закуплено для потреб вихованців інтернатних установ . Серед найнеобхіднішого: засоби особистої гігієни, розвиваючі ігри, товари для навчання.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
З наближенням Нового року система грошових переказів ВЕЛСЕНД максимально знижує тарифи. Так, з 15.11.2013 по 30.12.2013г. тариф на перекази у гривні на території України становитиме 0,3% мінімум 3 грн.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Інформуємо Вас, що з 11 листопада поточного року Банк «ГЛОБУС» вносить зміни в тарифний план «Стандартний NEW» з урахуванням нової послуги «Туристичне страхування виїжджаючих за кордон», яка надаватиметься партнером Банку «ГЛОБУС» ПрАТ «Європейське туристичне страхування». Дана послуга розрахована на клієнтів, що планують виїжджати за кордон (відпочинок, відрядження), та дає можливість використовувати поліс в консульських установах.
Послуга «Безпечний розрахунок» від Банку «ГЛОБУС».
На виконання Постанови НБУ від 06.06.2013 року №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» та для зручності та убезпечення клієнтів-фізичних осіб, які укладають угоди на суму понад 150 000 грн., ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися послугою «Безпечний розрахунок».
До уваги клієнтів! У складі Правління Банку «ГЛОБУС» відбулися зміни.
Рішенням Наглядової Ради ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (Протокол №31 від 03.10.2013р.) у зв‘язку з поданою заявою про переведення на іншу посаду припинено повноваження члена Правління Коцупатрого Сергія Михайловича. Від тепер С.М. Коцупатрий працюватиме Радником Голови Правління. Новим членом Правління обрано Клевайчука Сергія Володимировича, котрий до цього працював на посаді начальника операційного департаменту ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Акція від Банку «ГЛОБУС»: Прийди в жовтні з дитиною – отримай плюс 1% до депозиту в гривні.
У жовтні Банк «ГЛОБУС» проводить акцію: Прийди з дитиною – отримай плюс 1% до діючих депозитних ставок в гривні. Дана акція розроблена в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень, котрий з ініціативи Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та під егідою Національного банку України в Україні відзначають вже другий рік поспіль.
Банк «ГЛОБУС» долучився до святкування Всесвітнього Дня заощаджень.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підтримав ініціативу проведення в Україні Всесвітнього Дня заощаджень, головними ініціаторами якого є Незалежна асоціація банків України (НАБУ), Національний банк України (НБУ), за підтримки німецького банку розвитку KfW. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками з 24.09.2013 змінено перелік країн, в яких за умовчанням заблокована можливість проводити операції за допомогою чіпових карт.
2 квартал 2013 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 2, 359 млн. грн.
За підсумками роботи в 2 кварталі 2013 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримало прибуток у розмірі 2,359 млн. грн. Даний фінансовий результат на 0,4 млн. грн. перевищив результат попереднього звітного періоду. В цілому, за перше півріччя поточного року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 4,312 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Нові сервіси для клієнтів Банку «ГЛОБУС»
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Піклуючись про Вашу зручність, а також економії часу на вирішення банківських питань, Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість використання ряду сервісів через сайт, не звертаючись до відділення.
Тепер зв'язатися з Контакт-центром Банку «ГЛОБУС» можна за допомогою Skype.
Для зручності своїх клієнтів Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість зв'язку з Контакт-центром за допомогою програми Skype. Особливо це актуально для тих, хто часто буває за кордоном, адже Skype-дзвінки можна здійснювати з будь-якої точки світу, де є Інтернет або доступ до Wi-Fi.
Банк «ГЛОБУС» розпочав продаж страхових полісів ОСЦПВ.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Раді повідомити Вам, що відтепер у всіх відділеннях Банку з‘явилася можливість оформлення полісів обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Банк «ГЛОБУС» розширив свою лінійку депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновив свою лінію депозитних продуктів, презентувавши новий вклад «Прогресивний». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, «Прогресивний» буде цікавий, перш за все, для вкладників, які розміщують свої гроші на короткі терміни, а потім їх перевкладають. Крім того, щомісяця зростаючі з 17% до 23% річних відсоткові ставки даної депозитної пропозиції вигідніші ставок «коротких» депозитів.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо про зміни в тарифах на деякі банківські операції! Інформуємо Вас, що рішенням Тарифного комітету Банку затверджено зміни до тарифів на деякі банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та фізичних осіб, які займаються підприємницькою або незалежною професійною діяльністю клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»,
Допомога Дітям для Берегівського інтернату.
Напередодні травневих свят у рамках спільного проекту ПАТ «КБ ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» «Допомога Дітям» були передані товари першої необхідності вихованцям Берегівської спеціалізованої школи-інтернату.
Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України, зайнявши 24 місце з 75. Рейтинг проводив впливовий діловий журнал «Експерт», аналізуючи показники банківської діяльності за 2012 рік. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, показник розраховувався на підставі 16 коефіцієнтів, які характеризують достатність капіталу, структуру, і що не менш важливо, якість активів, показники ефективності і рентабельності. У результаті, і був розрахований рівень надійності фінансових установ.